^W górę
 • 1 ZESPÓŁ SZKÓŁ W TYCZYNIE
  Liceum Ogólnokształcące z elementami edukacji ogólnopolicyjnej we współpracy z Komendą Wojewódzką Policji w Rzeszowie. Zajęcia teoretyczne prowadzone przez wykładowców wyższych uczelni, doświadczonych pracowników Policji i innych służb mundurowych oraz zajęcia praktyczne (w tym sporty walki), z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej.
 • 2 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  *Zajęcia z technik samoobrony – poznanie metod obezwładniania. *Zajęcia w Komendzie Głównej Policji w Warszawie.
 • 3 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  Możliwość rozwijania swoich zainteresowań poprzez działalność w Związku Strzeleckim „Strzelec” – zajęcia teoretyczne i praktyczne (m.in. musztra, maskowanie, zajęcia w terenie – udział w uroczystościach okolicznościowych jako reprezentacja szkoły w poczcie sztandarowym, jako służby porządkowe.
 • 4 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  *Zajęcia sportowe w ramach przygotowania do testu sprawnościowego – „Policyjny Tor Przeszkód”, przez który musi przejść każdy kandydat do pracy w Policji. *Wyjazdy do szkół policyjnych, m.in. obóz naukowy w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie, wizyta w Szkole Policji w Katowicach.
 • 5 ZESPÓŁ SZKÓŁ W TYCZYNIE
  Zespół Szkół w Tyczynie w podejmowanych działaniach stara się uwzględniać potrzeby edukacyjne uczniów, wychodzić naprzeciw ich aspiracjom i oczekiwaniom. Celem szkoły jest przygotowanie młodzieży do aktywnego funkcjonowania we współczesnym świecie oraz wskazanie jej dalszych dróg rozwoju.
baner

TOP EDUK POLIC17 18

rekrutacja 2017/2018

top bezpol17 18

Jubileusz 70-lecia LO

Rozwiń Skrzydła

Reforma edukacji

Odwiedziło nas

1052862
Dzisiaj
Wczoraj
W tygodniu
Tydzień temu
W miesiącu
Miesiąc temu
Razem
111
522
1921
2349
5280
29746
1052862

24.16%
12.13%
3.84%
0.72%
0.26%
58.90%

Your IP:54.159.44.54

Gościmy online

Odwiedza nas 9 gości oraz 0 użytkowników.

Jesteśmy na Facebook-u

plakat projektu

XVIII Dzień Papieski

     W tym roku XVIII Dzień Papieski obchodzony jest pod hasłem „Promieniowanie ojcostwa". Hasło Dnia Papieskiego jest zaczerpnięte bezpośrednio z literackiego dziedzictwa Papieża Polaka, a dokładniej jest to tytuł dramatu Karola Wojtyły datowanego na 1964 rok.
     Uczniowie Liceum Ogólnokształcącego w Tyczynie pod opieką ks. Ł. Ślęczki i p. A. Najdeckiej dołączyli do tych obchodów przygotowując krótkie słuchowisko oraz wystawę przybliżające postać i działalność Jana Pawła II.
Były również pyszne kremówki, z których dochód przeznaczony został na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia upamiętniającą naszego wielkiego rodaka i pomagającą zdolnej młodzieży pochodzącej z niezamożnych rodzin.

Uczniowie LO w Tyczynie po raz kolejny laureatami ogólnopolskiego konkursu

     Dwa zespoły reprezentowały LO w Tyczynie w tegorocznej edycji konkursu organizowanego przez Instytut Pamięci Narodowej i Komendę Główną Policji „Policjanci w służbie historii”. Podobnie jak w roku ubiegłym odnieśliśmy sukces - zespół w składzie: Justyna Karnasiewicz, Karol Bachórz i Jakub Ożóg znalazł się w gronie laureatów, drugi zespół, do którego należeli Aleksandra Jacyk, Natalia Szewczyk i Arkadiusz Szlęzak, został wyróżniony. Zadania konkursowe polegały na opracowaniu biografii oraz nakręcenia filmu przedstawiającego sylwetkę policjanta, który w okresie międzywojennym służył w Policji Państwowej. Uczniowie gromadzili źródła historyczne, przeprowadzali wywiady ze świadkami historii, opracowywali materiały multimedialne. W krótkim czasie musieli opanować warsztat pracy historyka, zmierzyć się z bolesnymi często wspomnieniami rodzin, z nielicznych pamiątek po swoich bohaterach zbudować opowieść o ich życiu.

Czytaj więcej...

Salon Maturzystów

24 września 2018 roku uczniowie klas trzecich naszego Liceum uczestniczyli w Salonie Maturzystów, który w tym roku odbywał się na Uniwersytecie Rzeszowskim.

Czytaj więcej...

Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe w Zespole Szkół w Tyczynie 12.10.2018

     Dnia 12 października 2018r na terenie parku tyczyńskiego przy Zespole Szkół w Tyczynie po raz piąty odbyły się Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe. W sztafetach – składających się po 10 zawodników w każdej drużynie, w kategorii dziewcząt i chłopców wystartowało ok. 260 uczniów ze szkół podstawowych, oddziałów gimnazjalnych i szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu rzeszowskiego.

Czytaj więcej...

LIGA LEKKOATLETYCZNA 27.09.2018

Tradycyjnie jak co roku na stadionie Resovii w Rzeszowie odbyła się Szkolna Korespondencyjna Liga Lekkoatletyczna , w których brała udział grupa uczniów Zespołu Szkół w Tyczynie .

Zmagania sportowe miały miejsce dnia 27 września 2018r. i obywały się w następujących konkurencjach:

·         Blok szybkościowy- bieg na 100m, 200m, 400m ( dziewczęta i chłopcy),

·         Blok wytrzymałościowy – bieg na 800m, 1500m ( dziewczęta i chłopcy),

·         Blok skocznościowy - skok w dal, skok wzwyż ( dziewczęta i chłopcy),

·         Blok rzutowy - pchnięcie kulą, rzut oszczepem, rzut dyskiem ( dziewczęta i chłopcy),

·         sztafeta 4 x 100m ( dziewczęta i chłopcy).

Bardzo dobre wyniki osiągnęły dziewczyny oraz chłopcy w bloku rzutowym (pchnięcie kulą), a także dziewczyny w bloku szybkościowym zajmując wysokie miejsca w swoich seriach, a tym samym zdobywając punkty w klasyfikacji końcowej. Gratulujemy wyników w Lidze Lekkoatletycznej.

Czytaj więcej...

Image36.jpg

PLAKAT 001

filmy o szkole

Do wakacji pozostało 217 dni
listopad 2018
ponwtośroczwpiąsobnie
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

 

 

 


wspia

 

    

 

 

 

 

  

 

 

 

Zespół Szkół w Tyczynie. Utworzono dzięki Joomla.