^W górę
 • 1 ZESPÓŁ SZKÓŁ W TYCZYNIE
  Liceum Ogólnokształcące z elementami edukacji ogólnopolicyjnej we współpracy z Komendą Wojewódzką Policji w Rzeszowie. Zajęcia teoretyczne prowadzone przez wykładowców wyższych uczelni, doświadczonych pracowników Policji i innych służb mundurowych oraz zajęcia praktyczne (w tym sporty walki), z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej.
 • 2 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  *Zajęcia z technik samoobrony – poznanie metod obezwładniania. *Zajęcia w Komendzie Głównej Policji w Warszawie.
 • 3 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  Możliwość rozwijania swoich zainteresowań poprzez działalność w Związku Strzeleckim „Strzelec” – zajęcia teoretyczne i praktyczne (m.in. musztra, maskowanie, zajęcia w terenie – udział w uroczystościach okolicznościowych jako reprezentacja szkoły w poczcie sztandarowym, jako służby porządkowe.
 • 4 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  *Zajęcia sportowe w ramach przygotowania do testu sprawnościowego – „Policyjny Tor Przeszkód”, przez który musi przejść każdy kandydat do pracy w Policji. *Wyjazdy do szkół policyjnych, m.in. obóz naukowy w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie, wizyta w Szkole Policji w Katowicach.
 • 5 ZESPÓŁ SZKÓŁ W TYCZYNIE
  Zespół Szkół w Tyczynie w podejmowanych działaniach stara się uwzględniać potrzeby edukacyjne uczniów, wychodzić naprzeciw ich aspiracjom i oczekiwaniom. Celem szkoły jest przygotowanie młodzieży do aktywnego funkcjonowania we współczesnym świecie oraz wskazanie jej dalszych dróg rozwoju.
baner

TOP EDUK POLIC17 18

rekrutacja 2017/2018

top bezpol17 18

Jubileusz 70-lecia LO

Rozwiń Skrzydła

Reforma edukacji

Odwiedziło nas

1014184
Dzisiaj
Wczoraj
W tygodniu
Tydzień temu
W miesiącu
Miesiąc temu
Razem
357
362
3197
5557
16157
12630
1014184

25.05%
11.61%
3.89%
0.74%
0.24%
58.48%

Your IP:54.162.15.31

Gościmy online

Odwiedza nas 51 gości oraz 0 użytkowników.

Jesteśmy na Facebook-u

plakat projektu

UCZNIOWIE KLASY 2A W FILHARMONII PODKARPACKIEJ

17 września 15 uczniów z klasy 2a wysłuchało wzruszającego koncertu muzyki z polskich filmów i polskich pieśni patriotycznych w wykonaniu Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Podkarpackiej oraz  artystów:  Magdy Niedbała – Solarz mezzosopran, Mariusza Solarza tenor i Jacka Ozimkowskiego bas. Orkiestrą dyrygował Tomasz Chmiel. Usłyszeliśmy muzykę z takich filmów jak: ,,Trędowata”,  ,,Pan Wołodyjowski”, ,,Ogniem i mieczem”, ,,Pan Tadeusz”, ,,Noce i dni”, a także przepięknego poloneza ,,Pożegnanie Ojczyzny”. Druga część koncertu rozpoczęła się wspólnym odśpiewaniem ,,Roty”. Następnie wybrzmiały pieśni legionowe.

ZAJĘCIA INTEGRACYJNE KLASY 1A

11 września uczniowie klasy 1a wraz z wychowawcą i pedagogiem poznawali się nawzajem podczas plenerowych zajęć integracyjnych. Opowiadaliśmy o swoich zainteresowaniach, pasjach i planach na przyszłość. Spotkanie, zakończone wspólnym grillowaniem, upłynęło w miłej atmosferze.

NARODOWE CZYTANIE 2018

6 września uczestniczyliśmy w Narodowym Czytaniu ,,Przedwiośnia” Stefana Żeromskiego i tekstów Antologii Niepodległościowej. Spotkanie odbyło się w Saloniku Literackim Miejskiej i Gminnej Biblioteki Publicznej w Tyczynie. Naszą szkołę reprezentowały uczennice z klas 2a, 3a i 3b: Izabela Kamecka, Natalia Ożóg, Wioletta Dziepak, Aleksandra Tomaszek, Alicja Małek, Natalia Nehir, Łucja Rut i Malwina Murias oraz pani dyrektor Dorota Tarańska – Klęsk i panie Małgorzata Budzisz, Ewelina Radion, Agnieszka Chmiel. Uczestnikom spotkania przybliżona została postać autora ,,Przedwiośnia”, po czym chętni, w tym cztery nasze uczennice, przeczytali wybrane przez siebie fragmenty utworu. Następnie wysłuchaliśmy recytacji wierszy patriotycznych. Spotkanie upłynęło w miłej atmosferze.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 w Liceum Ogólnokształcącym w ZS w Tyczynie

3 września br. w murach pałacu Wodzickich – siedzibie Zespołu Szkół w Tyczynie odbyła się inauguracja roku szkolnego 2018/2019. Oficjalną część w szkole poprzedziła Msza Św. w Kościele Parafialnym w Tyczynie. Podczas uroczystości zaszczycili nas swoją obecnością Pan Józef Jodłowski – Starosta Powiatu Rzeszowskiego, organu prowadzącego szkołę, funkcjonariusze Wydziału Prewencji KWP w Rzeszowie – podinsp. Alina Pieniążek oraz st. asp. Jerzy Ossoliński, grono pedagogiczne, rodzice, uczniowie i pozostali pracownicy szkoły. Do naszej społeczności szkolnej dołączyły 2 oddziały pierwszoklasistów, którzy w Liceum Ogólnokształcącym w Tyczynie realizować będą dodatkowo, w ramach innowacji zajęcia z kształcenia policyjnego.

Czytaj więcej...

Nagrody w konkursie krasomówczym dla naszych Uczennic

           W ramach V Turnieju Wiedzy z Literatury i Języka Polskiego – organizowanego przez Miejską i Gminną Bibliotekę Publiczną we współpracy z Zespołem Szkół w Tyczynie i Szkołą Podstawową im S. Staszica – odbyły się dwa konkursy: literacki i krasomówczy. Konkurs krasomówczy, przeznaczony dla gimnazjalistów i licealistów, miał na celu kształtowanie i rozwijanieumiejętności poprawnego formułowania myśli, a stał się okazją do zapoznania z walorami krajoznawczo-historycznymi Gminy Tyczyn.      

Czytaj więcej...

NAD BAŁTYKIEM

      Klasa 2a wakacje zaczęła wcześniej - 12 czerwca uczniowie wyjechali na kilkudniową wycieczkę do Gdańska. To były takie mini wakacje: słońce (chociaż, jak to nad Bałtykiem, także i chmury, i wiatr, i deszcz), woda (trochę zimna, ale nie czepiajmy się szczegółów), czas spędzony na odwiedzaniu ciekawym miejsc i odpoczywaniu od wszystkiego.

Czytaj więcej...

Image36.jpg

PLAKAT 001

filmy o szkole

Do wakacji pozostało 272 dni
wrzesień 2018
ponwtośroczwpiąsobnie
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

 

 

 


wspia

 

    

 

 

 

 

  

 

 

 

Zespół Szkół w Tyczynie. Utworzono dzięki Joomla.