^W górę
 • 1 ZESPÓŁ SZKÓŁ W TYCZYNIE
  Liceum Ogólnokształcące z elementami edukacji ogólnopolicyjnej we współpracy z Komendą Wojewódzką Policji w Rzeszowie. Zajęcia teoretyczne prowadzone przez wykładowców wyższych uczelni, doświadczonych pracowników Policji i innych służb mundurowych oraz zajęcia praktyczne (w tym sporty walki), z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej.
 • 2 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  *Zajęcia z technik samoobrony – poznanie metod obezwładniania. *Zajęcia w Komendzie Głównej Policji w Warszawie.
 • 3 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  Możliwość rozwijania swoich zainteresowań poprzez działalność w Związku Strzeleckim „Strzelec” – zajęcia teoretyczne i praktyczne (m.in. musztra, maskowanie, zajęcia w terenie – udział w uroczystościach okolicznościowych jako reprezentacja szkoły w poczcie sztandarowym, jako służby porządkowe.
 • 4 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  *Zajęcia sportowe w ramach przygotowania do testu sprawnościowego – „Policyjny Tor Przeszkód”, przez który musi przejść każdy kandydat do pracy w Policji. *Wyjazdy do szkół policyjnych, m.in. obóz naukowy w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie, wizyta w Szkole Policji w Katowicach.
 • 5 ZESPÓŁ SZKÓŁ W TYCZYNIE
  Zespół Szkół w Tyczynie w podejmowanych działaniach stara się uwzględniać potrzeby edukacyjne uczniów, wychodzić naprzeciw ich aspiracjom i oczekiwaniom. Celem szkoły jest przygotowanie młodzieży do aktywnego funkcjonowania we współczesnym świecie oraz wskazanie jej dalszych dróg rozwoju.
baner

TOP EDUK POLIC17 18

rekrutacja 2017/2018

top bezpol17 18

Jubileusz 70-lecia LO

Rozwiń Skrzydła

Reforma edukacji

Odwiedziło nas

0979280
Dzisiaj
Wczoraj
W tygodniu
Tydzień temu
W miesiącu
Miesiąc temu
Razem
361
386
2142
2142
6104
12834
979280

25.09%
10.97%
3.79%
0.74%
0.21%
59.20%

Your IP:54.166.228.35

Gościmy online

Odwiedza nas 64 gości oraz 0 użytkowników.

Jesteśmy na Facebook-u

plakat projektu

Nagrody w konkursie krasomówczym dla naszych Uczennic

           W ramach V Turnieju Wiedzy z Literatury i Języka Polskiego – organizowanego przez Miejską i Gminną Bibliotekę Publiczną we współpracy z Zespołem Szkół w Tyczynie i Szkołą Podstawową im S. Staszica – odbyły się dwa konkursy: literacki i krasomówczy. Konkurs krasomówczy, przeznaczony dla gimnazjalistów i licealistów, miał na celu kształtowanie i rozwijanieumiejętności poprawnego formułowania myśli, a stał się okazją do zapoznania z walorami krajoznawczo-historycznymi Gminy Tyczyn.      

Czytaj więcej...

NAD BAŁTYKIEM

      Klasa 2a wakacje zaczęła wcześniej - 12 czerwca uczniowie wyjechali na kilkudniową wycieczkę do Gdańska. To były takie mini wakacje: słońce (chociaż, jak to nad Bałtykiem, także i chmury, i wiatr, i deszcz), woda (trochę zimna, ale nie czepiajmy się szczegółów), czas spędzony na odwiedzaniu ciekawym miejsc i odpoczywaniu od wszystkiego.

Czytaj więcej...

Wycieczka do Warszawy

       20 czerwca najaktywniejsi uczniowie klasy 1a wzięli udział w wycieczce do Warszawy. Wyjazd zorganizowała Młodzieżowa Rada Gminy Tyczyn, w której swoją reprezentację ma również Liceum Ogólnokształcące w Tyczynie. W tym roku naszymi przedstawicielami w tej instytucji samorządowej byli: Anna Wilk, Alicja Małek i Piotr Janda. 

Czytaj więcej...

Wyjazd do Szkoły Policji w Katowicach

      28 maja uczniowie klasy pierwszej LO brali udział w zajęciach w Szkole Policji w Katowicach. Młodzież dowiedziała się, jak przebiega kurs podstawowy dla policjantów rozpoczynających służbę, co muszą wiedzieć i jakie umiejętności posiadać.

Czytaj więcej...

EKOWEEKEND – czyli jak połączyć przyjemne z pożytecznym

       22 kwietnia 2018 roku uczniowie LO w Tyczynie uczestniczyli w akcji ekologicznej organizowanej przez Nadleśnictwo Głogów Młp. polegającej na sprzątaniu terenów leśnych. Do udziału w tym przedsięwzięciu zaprosił nas Waldemar Kuźniar, komendant Konnej Straży Ochrony Przyrody i Tradycji im. 20 Pułku Ułanów. Przemierzając Bór Głogowski nie mogliśmy uwierzyć, jak ogromna jest pomysłowość ludzi w niszczeniu i zaśmiecaniu otaczającego ich środowiska.

Czytaj więcej...

Wycieczka w Beskid Śląski klasy 1a

 

      To była bardzo krótka wycieczka, ale wielu z nas chętnie tutaj wróci. Zwiedzanie zaczęliśmy już na Śląsku – w Pszczynie, gdzie odwiedziliśmy jeden z najpiękniejszych zamków i spacerowaliśmy po pełnym zabytków Rynku.

Czytaj więcej...

Image15.jpg

PLAKAT 001

filmy o szkole

lipiec 2018
ponwtośroczwpiąsobnie
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

 

 

 


wspia

 

    

 

 

 

 

  

 

 

 

Zespół Szkół w Tyczynie. Utworzono dzięki Joomla.