^W górę
 • 1 ZESPÓŁ SZKÓŁ W TYCZYNIE
  Liceum Ogólnokształcące z elementami edukacji ogólnopolicyjnej we współpracy z Komendą Wojewódzką Policji w Rzeszowie. Zajęcia teoretyczne prowadzone przez wykładowców wyższych uczelni, doświadczonych pracowników Policji i innych służb mundurowych oraz zajęcia praktyczne (w tym sporty walki), z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej.
 • 2 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  *Zajęcia z technik samoobrony – poznanie metod obezwładniania. *Zajęcia w Komendzie Głównej Policji w Warszawie.
 • 3 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  Możliwość rozwijania swoich zainteresowań poprzez działalność w Związku Strzeleckim „Strzelec” – zajęcia teoretyczne i praktyczne (m.in. musztra, maskowanie, zajęcia w terenie – udział w uroczystościach okolicznościowych jako reprezentacja szkoły w poczcie sztandarowym, jako służby porządkowe.
 • 4 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  *Zajęcia sportowe w ramach przygotowania do testu sprawnościowego – „Policyjny Tor Przeszkód”, przez który musi przejść każdy kandydat do pracy w Policji. *Wyjazdy do szkół policyjnych, m.in. obóz naukowy w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie, wizyta w Szkole Policji w Katowicach.
 • 5 ZESPÓŁ SZKÓŁ W TYCZYNIE
  Zespół Szkół w Tyczynie w podejmowanych działaniach stara się uwzględniać potrzeby edukacyjne uczniów, wychodzić naprzeciw ich aspiracjom i oczekiwaniom. Celem szkoły jest przygotowanie młodzieży do aktywnego funkcjonowania we współczesnym świecie oraz wskazanie jej dalszych dróg rozwoju.
baner

TOP EDUK POLIC17 18

rekrutacja 2017/2018

top bezpol17 18

Jubileusz 70-lecia LO

Rozwiń Skrzydła

Reforma edukacji

Odwiedziło nas

0865633
Dzisiaj
Wczoraj
W tygodniu
Tydzień temu
W miesiącu
Miesiąc temu
Razem
602
265
3308
4439
10923
14325
865633

25.17%
10.43%
3.81%
0.76%
0.20%
59.64%

Your IP:54.226.179.247

Gościmy online

Odwiedza nas 46 gości oraz 0 użytkowników.

Jesteśmy na Facebook-u

plakat projektu

Rzeszowskie Dni Kultury Szkolnej

 Norbert Kocój zdobywcą III miejsca w tańcu nowoczesnym 

podczas Rzeszowskich Dni Kultury Szkolnej

 W dniach 6-8 grudnia 2017r. odbyła się XXV edycja Rzeszowskich Dni Kultury Szkolnej organizowanych przez III LO w Rzeszowie. Uczniowie naszej szkoły zostali zgłoszeni do kategorii literackiej, fotograficznej i tanecznej.  W konkursie tańca nowoczesnego – break dance, w ramach wykonania solowego z samodzielnie opracowaną choreografią zatytułowaną „Midnight”, uczeń klasy 3B – Norbert Kocój zajął III miejsce. Pamiątkowy dyplom odebrał podczas gali finałowej w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Czytaj więcej...

STYPENDIUM PREZESA RADY MINISTRÓW dla uczennicy Liceum Ogólnokształcącego w Tyczynie

We wtorek 19 grudnia 2017r. odbyła się uroczystość wręczania nagród stypendystom Prezesa Rady Ministrów. Stypendia Prezesa Rady Ministrów przyznawane są uczniom szkoły maturalnej, którzy otrzymali promocję z wyróżnieniem i uzyskali najwyższą średnią ocen w swojej szkole. Nasza uczennica Natalia Szewczyk z klasy 2A odebrała dyplom z rąk Wojewody Podkarpackiego Pani Ewy Leniart. Uroczystość odbyła się w sali kolumnowej Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Finałowa Gala Konkursu Bożonarodzeniowego

 

11 stycznia 2018 roku uczennice Liceum w Tyczynie uczestniczyły w finałowej gali X Jubileuszowego Konkursu Bożonarodzeniowego w LO w Dynowie. Patrycja Żurek z klasy 2b zdobyła wyróżnienie. Gościem spotkania był znany aktor Marek Pyś, członek konkursowego jury. 

 

 

Konkurs wiedzy o Stanach Zjednoczonych

20 grudnia 2017r., w naszej szkole odbył się konkurs wiedzy o Stanach Zjednoczonych Ameryki. Celem konkursu było sprawdzenie wiedzy uczniów o USA, zachęcenie młodzieży do samodzielnego zdobywania wiedzy o krajach anglojęzycznych – ich historii, kulturze, geografii, zwyczajach, świętach, wzbudzenie zainteresowania językiem angielskim oraz umożliwienie uczniom sprawdzenia własnej wiedzy zdobytej na lekcjach języka angielskiego, zajęciach pozalekcyjnych i innych przedmiotach.

Czytaj więcej...

Zajęcia na strzelnicy

     12 grudnia uczniowie klasy 1a uczestniczyli w zajęciach strzeleckich. Program zajęć obejmował przygotowanie teoretyczne i szkolenie strzeleckie. Młodzież strzelała z broni krótkiej (m.in. pistolet Glock) i długiej (karabin Anschutz i Mossberg). Zajęcia odbywały się pod opieką instruktorów strzelectwa.

Szkolny Konkurs Pięknego Czytania

W środę, 22 listopada 2017r. odbyła się II edycja Szkolnego Konkursu Pięknego Czytania.Organizatorką była Małgorzata Budzisz – nauczyciel języka polskiego.W konkursie wzięło udział 13 uczniów, reprezentujących wszystkie klasy. Oceniały Panie : Dorota Tarańska-Klęsk – dyrektor szkoły, Ewelina Radion i Małgorzata Budzisz. Zdjęcia wykonywała Patrycja Żurek z II b.

Czytaj więcej...

DSC02982.jpg

filmy o szkole

Do wakacji pozostało 152 dni
styczeń 2018
ponwtośroczwpiąsobnie
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

 

 

 


wspia

 

    

 

 

 

 

  

 

 

 

Zespół Szkół w Tyczynie. Utworzono dzięki Joomla.