^W górę
 • 1 ZESPÓŁ SZKÓŁ W TYCZYNIE
  Liceum Ogólnokształcące z elementami edukacji ogólnopolicyjnej we współpracy z Komendą Wojewódzką Policji w Rzeszowie. Zajęcia teoretyczne prowadzone przez wykładowców wyższych uczelni, doświadczonych pracowników Policji i innych służb mundurowych oraz zajęcia praktyczne (w tym sporty walki), z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej.
 • 2 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  *Zajęcia z technik samoobrony – poznanie metod obezwładniania. *Zajęcia w Komendzie Głównej Policji w Warszawie.
 • 3 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  Możliwość rozwijania swoich zainteresowań poprzez działalność w Związku Strzeleckim „Strzelec” – zajęcia teoretyczne i praktyczne (m.in. musztra, maskowanie, zajęcia w terenie – udział w uroczystościach okolicznościowych jako reprezentacja szkoły w poczcie sztandarowym, jako służby porządkowe.
 • 4 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  *Zajęcia sportowe w ramach przygotowania do testu sprawnościowego – „Policyjny Tor Przeszkód”, przez który musi przejść każdy kandydat do pracy w Policji. *Wyjazdy do szkół policyjnych, m.in. obóz naukowy w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie, wizyta w Szkole Policji w Katowicach.
 • 5 ZESPÓŁ SZKÓŁ W TYCZYNIE
  Zespół Szkół w Tyczynie w podejmowanych działaniach stara się uwzględniać potrzeby edukacyjne uczniów, wychodzić naprzeciw ich aspiracjom i oczekiwaniom. Celem szkoły jest przygotowanie młodzieży do aktywnego funkcjonowania we współczesnym świecie oraz wskazanie jej dalszych dróg rozwoju.
baner

TOP EDUK POLIC17 18

rekrutacja 2017/2018

top bezpol17 18

Jubileusz 70-lecia LO

Rozwiń Skrzydła

Reforma edukacji

Odwiedziło nas

0939513
Dzisiaj
Wczoraj
W tygodniu
Tydzień temu
W miesiącu
Miesiąc temu
Razem
49
276
2832
8884
18246
37316
939513

25.21%
10.60%
3.77%
0.74%
0.20%
59.47%

Your IP:54.198.134.127

Gościmy online

Odwiedza nas 39 gości oraz 0 użytkowników.

Jesteśmy na Facebook-u

plakat projektu

Rekrutacja 2018/2019

W roku szkolnym 2018/2019 zapraszamy
do klasy pierwszej Liceum Ogólnokształcącego

* klasa ogólnokształcąca
przedmioty rozszerzone do wyboru przez ucznia:
język angielski, geografia, wiedza o społeczeństwie, historia

* klasa policyjna
(180 godzin zajęć prowadzonych przez funkcjonariuszy Policji; uczniowie otrzymują dokument podpisany przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie)

* klasa z zajęciami z zakresu ochrony osób i mienia oraz bezpieczeństwa wewnętrznego 
(zajęcia znajdujące się w programie szkolenia pracowników ochrony, wykłady i warsztaty w uczelniach wyższych prowadzących studia z bezpieczeństwa wewnętrznego)

* klasa z zajęciami z zakresu obsługi transportu drogowego
(dodatkowe zajęcia zapoznają uczniów z wiadomościami i umiejętnościami, które muszą posiadać pracownicy firm spedycyjnych i logistycznychoraz kierowcy pracujący na trasach krajowych i zagranicznych)

Czytaj więcej...

KONFERENCJA „Policja w służbie Niepodległej”

1 marca 2018 roku w LO w Tyczynie odbyła się konferencja „Policja w służbie Niepodległej”, której organizatorami była nasza szkoła, Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie oraz Starostwo Powiatowe w Rzeszowie.

Zainaugurowaliśmy w ten sposób obchody 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, nawiązując jednocześnie do przypadającej za rok 100 rocznicy utworzenia Policji Państwowej. Konferencji towarzyszył wernisaż fotografii historycznej.

Czytaj więcej...

Sprawnościowy tor przeszkód

     Dnia 10 kwietnia 2018r. w hali sportowej w Gimnazjum w Tyczynie odbył się sprawnościowy tor przeszkód, który został specjalnie przygotowany dla uczniów Zespołu Szkół w Tyczynie. Jego celem było zweryfikowanie sprawności fizycznej każdego zainteresowanego ucznia. Test polegał na pokonaniu w określonym czasie (1:41,00) toru składającego się z następujących elementów: ósemki, przewrotów na materacu, przeniesieniu manekina, przeskoki przez płotki, rzuty piłką lekarską, brzuszki z piłką lekarską przy drabince, przeskoki przez skrzynię i bieg wahadłowy.

Czytaj więcej...

Wolontariusze z Algierii i Kazachstanu w Zespole Szkół w Tyczynie

     

W dniach 12-16 marca 2018r. w Zespole Szkół w Tyczynie gościliśmy wolontariuszy z Algierii i Kazachstanu, którzy przyjechali do Polski w ramach projektu edukacyjnego Next Step organizowanego przez AIESEC Polska. Nasi goście, Fella i Abay, zabrali nas na wirtualne wycieczki po swoich krajach, które przybliżyły uczniom kulturę, zwyczaje, tradycje oraz problemy społeczne dotyczące Algierii i Kazachstanu, jak również wzbogaciły ich wiedzę z zakresu historii i geografii tych obszarów.

Czytaj więcej...

Uczniowie klasy 2a w Urzędzie Marszałkowskim

   26 marca uczniowie z klasy 2a uczestniczyli w otwarciu wystawy „Policja w służbie Niepodległej” w Urzędzie Marszałkowskim w Rzeszowie. To wydarzenie było kolejną już dla nas formą upamiętnienia 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Nasza obecność na tej uroczystości związana była również z patronatem, jaki nad klasami policyjnymi sprawuje Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie.

Czytaj więcej...

Rzeszów – śladami historii

   Korzystając z pięknej wiosennej pogody udaliśmy się z klasą 2a na spacer po Rzeszowie. Pomysł, co tu dużo mówić, trochę dziwny, bo przecież wszyscy znają to miasto. A może tylko tak się nam wydaje? Może znamy Rzeszów takim, jaki jest nam dzisiaj potrzebny – miasto urzędów, szkół, szpitali, no i oczywiście – galerii handlowych.

Czytaj więcej...

Spotkanie z inspektorem Dariuszem Drzałem z Komendy Głównej Policji

      5 marca gościliśmy w szkole inspektora Dariusza Drzała z Biura Międzynarodowej Współpracy Policji Komendy Głównej Policji. Podczas spotkania uczniowie mogli dowiedzieć się jak funkcjonuje policja w innych państwach europejskich oraz jakie zadania w ramach współpracy międzynarodowej realizuje polska policja. Inspektor Dariusz Drzał opowiedział również o swojej pracy jako oficera łącznikowego polskiej policji w Rosji.

Małgorzata Sochacka

Image1.jpg

PLAKAT 001

filmy o szkole

Do wakacji pozostało 62 dni
kwiecień 2018
ponwtośroczwpiąsobnie
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

 

 

 


wspia

 

    

 

 

 

 

  

 

 

 

Zespół Szkół w Tyczynie. Utworzono dzięki Joomla.