^W górę
 • 1 ZESPÓŁ SZKÓŁ W TYCZYNIE
  Liceum Ogólnokształcące z elementami edukacji ogólnopolicyjnej we współpracy z Komendą Wojewódzką Policji w Rzeszowie. Zajęcia teoretyczne prowadzone przez wykładowców wyższych uczelni, doświadczonych pracowników Policji i innych służb mundurowych oraz zajęcia praktyczne (w tym sporty walki), z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej.
 • 2 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  *Zajęcia z technik samoobrony – poznanie metod obezwładniania. *Zajęcia w Komendzie Głównej Policji w Warszawie.
 • 3 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  Możliwość rozwijania swoich zainteresowań poprzez działalność w Związku Strzeleckim „Strzelec” – zajęcia teoretyczne i praktyczne (m.in. musztra, maskowanie, zajęcia w terenie – udział w uroczystościach okolicznościowych jako reprezentacja szkoły w poczcie sztandarowym, jako służby porządkowe.
 • 4 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  *Zajęcia sportowe w ramach przygotowania do testu sprawnościowego – „Policyjny Tor Przeszkód”, przez który musi przejść każdy kandydat do pracy w Policji. *Wyjazdy do szkół policyjnych, m.in. obóz naukowy w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie, wizyta w Szkole Policji w Katowicach.
 • 5 ZESPÓŁ SZKÓŁ W TYCZYNIE
  Zespół Szkół w Tyczynie w podejmowanych działaniach stara się uwzględniać potrzeby edukacyjne uczniów, wychodzić naprzeciw ich aspiracjom i oczekiwaniom. Celem szkoły jest przygotowanie młodzieży do aktywnego funkcjonowania we współczesnym świecie oraz wskazanie jej dalszych dróg rozwoju.
baner

TOP EDUK POLIC17 18

top 2

top bezpol17 18

Jubileusz 70-lecia LO

Odwiedziło nas

3819177
Dzisiaj
Wczoraj
W tygodniu
Tydzień temu
W miesiącu
Miesiąc temu
Razem
12
86
590
1474
3952
60328
3819177

7.77%
16.38%
3.40%
0.39%
0.50%
71.56%

Your IP:3.239.9.151

Gościmy online

Odwiedza nas 4 gości oraz 0 użytkowników.

Jesteśmy na Facebook-u

plakat projektu

KONFERENCJA WOJEWÓDZKA POLICJA W SŁUŻBIE NIEPODLEGŁEJ

Sesja zdjęciowa – fot. komisarz Wojciech Kulig

KONFERENCJA „Policja w służbie Niepodległej”

     1 marca 2018 roku w Liceum Ogólnokształcącym w Tyczynie odbyła się konferencja „Policja w służbie Niepodległej”, której organizatorami była nasza szkoła, Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie oraz Starostwo Powiatowe w Rzeszowie.

     Zainaugurowaliśmy w ten sposób obchody 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, nawiązując jednocześnie do przypadającej za rok 100 rocznicy utworzenia Policji Państwowej. Konferencji towarzyszył wernisaż fotografii historycznej.

     Pałacowe wnętrza wypełnili goście: przedstawiciele władz samorządowych,  władz województwa podkarpackiego i sejmiku wojewódzkiego, przedstawiciele władz gminnych oraz instytucji oświatowych i kulturalnych z Tyczyna, funkcjonariusze Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie oraz wszystkich komend powiatowych Policji z Podkarpacia, byli także przedstawiciele Komendy Głównej Policji, innych służb mundurowych oraz Instytutu Pamięci Narodowej.

     Zaproszonych gości powitała Dyrektor Zespołu Szkół w Tyczynie Dorota Tarańska-Klęsk, później głos zabrali współorganizatorzy konferencji – Starosta Rzeszowski Józef Jodłowski oraz Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie mł. insp. Henryk Moskwa.

     Referaty przedstawiające rolę Policji Państwowej w II Rzeczpospolitej przedstawili mł. insp. Mariusz Skiba i dr Piotr Szopa. Jednym z punktów programu była prezentacja ogólnopolskiego konkursu „Policjanci w służbie historii”, którego laureatami zostali uczniowie LO w Tyczynie: Natalia Szewczyk, Mikołaj Hajduk i Arkadiusz Szlęzak.

     Konferencję zakończył program artystyczny przygotowany przez uczniów.

Małgorzata Sochacka

Konferencja - przemówienia

 

Galeria

 

Program artystyczny

 

NUESTRAS MARCAS
DSC02865.jpg

Zdalna Szkoła

plakta dof zdalna szkola small

Program "Poznaj Polskę"

poznaj p mini

filmy o szkole

Do wakacji pozostało
luty 2024
ponwtośroczwpiąsobnie
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829

 

policja podkar

logo-sluzba s

 

  policja w sluzbie

 ipn

Logo WSPIA s

 

    

 

 

 

 

  

 

Zespół Szkół w Tyczynie. Utworzono dzięki Joomla.