^W górę
 • 1 ZESPÓŁ SZKÓŁ W TYCZYNIE
  Liceum Ogólnokształcące z elementami edukacji ogólnopolicyjnej we współpracy z Komendą Wojewódzką Policji w Rzeszowie. Zajęcia teoretyczne prowadzone przez wykładowców wyższych uczelni, doświadczonych pracowników Policji i innych służb mundurowych oraz zajęcia praktyczne (w tym sporty walki), z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej.
 • 2 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  *Zajęcia z technik samoobrony – poznanie metod obezwładniania. *Zajęcia w Komendzie Głównej Policji w Warszawie.
 • 3 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  Możliwość rozwijania swoich zainteresowań poprzez działalność w Związku Strzeleckim „Strzelec” – zajęcia teoretyczne i praktyczne (m.in. musztra, maskowanie, zajęcia w terenie – udział w uroczystościach okolicznościowych jako reprezentacja szkoły w poczcie sztandarowym, jako służby porządkowe.
 • 4 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  *Zajęcia sportowe w ramach przygotowania do testu sprawnościowego – „Policyjny Tor Przeszkód”, przez który musi przejść każdy kandydat do pracy w Policji. *Wyjazdy do szkół policyjnych, m.in. obóz naukowy w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie, wizyta w Szkole Policji w Katowicach.
 • 5 ZESPÓŁ SZKÓŁ W TYCZYNIE
  Zespół Szkół w Tyczynie w podejmowanych działaniach stara się uwzględniać potrzeby edukacyjne uczniów, wychodzić naprzeciw ich aspiracjom i oczekiwaniom. Celem szkoły jest przygotowanie młodzieży do aktywnego funkcjonowania we współczesnym świecie oraz wskazanie jej dalszych dróg rozwoju.
baner

TOP EDUK POLIC17 18

top 2

top bezpol17 18

Jubileusz 70-lecia LO

Odwiedziło nas

3943767
Dzisiaj
Wczoraj
W tygodniu
Tydzień temu
W miesiącu
Miesiąc temu
Razem
639
650
2516
4765
11026
40578
3943767

7.56%
16.10%
3.31%
0.38%
0.49%
72.16%

Your IP:44.192.48.196

Gościmy online

Odwiedza nas 7 gości oraz 0 użytkowników.

Jesteśmy na Facebook-u

plakat projektu

Pedagog

Jeśli masz problem w szkole, w domu czy trudną sytuację osobistą zawsze możesz liczyć na pedagoga. Na pewno Cię wysłucha, zainteresuje się problemem, udzieli wsparcia i pomoże znaleźć rozwiązanie lub wskaże, gdzie szukać pomocy albo sam tę pomoc zorganizuje.

Pedagoga obowiązuje tajemnica zawodowa, a więc zakaz mówienia komukolwiek o Twoich problemach, chyba że sam go do tego upoważnisz.
Ponadto pedagog udzieli wsparcia w trudnościach edukacyjnych i pomoże określić twoje zdolności, zainteresowania, zamiłowania, sprecyzować marzenia. Zabierze Cię do Centrum Informacji Planowania Kariery Zawodowej, gdzie wspólnie ze specjalistami zaplanujemy Twój rozwój zawodowy, a później wprowadzi w świat uczelni wyższych lub zawodowych.

Pedagog zajmie się kształtowaniem Twoich umiejętności społecznych, abyś mógł lepiej funkcjonować we współczesnym świecie. Zapozna Cię z zagrożeniami cywilizacyjnymi, a jednocześnie wzmocni Twoje poczucie wartości.

Jeśli mieszkasz w internacie, możesz liczyć na stały kontakt pedagoga z wychowawcami i pomoc w aklimatyzowaniu się w tej formie opieki.
Pomocą i opieką darzone są szczególnie osoby z rodzin wielodzietnych sieroty i półsieroty czy osoby mające poczucie sieroctwa duchowego.

Jeśli wyrazisz ochotę, możesz wziąć udział w warsztatach z muzykoterapii, kinezjologii edukacyjnej, socjoterapii, konkursach pedagogicznych czy plastycznych.
Twoi rodzice mogą liczyć na możliwość doskonalenia umiejętności wychowawczych biorąc udział w warsztatach Szkoła dla rodziców i wychowawców.

W sprawach bardzo trudnych Twój pedagog może profesjonalnie mediować dla Ciebie, gdyż jest Certyfikowanym mediatorem przy Polskim Centrum Mediacji w Warszawie z zakresu mediacji d/s karnych, rodzinnych i dla nieletnich oraz Mediatorem Oświatowym.


dr Urszula Gruca-Miąsik

Godziny przyjęć:

poniedziałek: 7:30 - 15:30
wtorek: 7:30 - 13.00

 

 

Nike Kevin Durant
DSC02865.jpg

Zdalna Szkoła

plakta dof zdalna szkola small

Program "Poznaj Polskę"

poznaj p mini

filmy o szkole

Do wakacji pozostało
czerwiec 2024
ponwtośroczwpiąsobnie
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

 

policja podkar

logo-sluzba s

 

  policja w sluzbie

 ipn

Logo WSPIA s

 

    

 

 

 

 

  

 

Zespół Szkół w Tyczynie. Utworzono dzięki Joomla.