^W górę
 • 1 ZESPÓŁ SZKÓŁ W TYCZYNIE
  Liceum Ogólnokształcące z elementami edukacji ogólnopolicyjnej we współpracy z Komendą Wojewódzką Policji w Rzeszowie. Zajęcia teoretyczne prowadzone przez wykładowców wyższych uczelni, doświadczonych pracowników Policji i innych służb mundurowych oraz zajęcia praktyczne (w tym sporty walki), z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej.
 • 2 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  *Zajęcia z technik samoobrony – poznanie metod obezwładniania. *Zajęcia w Komendzie Głównej Policji w Warszawie.
 • 3 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  Możliwość rozwijania swoich zainteresowań poprzez działalność w Związku Strzeleckim „Strzelec” – zajęcia teoretyczne i praktyczne (m.in. musztra, maskowanie, zajęcia w terenie – udział w uroczystościach okolicznościowych jako reprezentacja szkoły w poczcie sztandarowym, jako służby porządkowe.
 • 4 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  *Zajęcia sportowe w ramach przygotowania do testu sprawnościowego – „Policyjny Tor Przeszkód”, przez który musi przejść każdy kandydat do pracy w Policji. *Wyjazdy do szkół policyjnych, m.in. obóz naukowy w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie, wizyta w Szkole Policji w Katowicach.
 • 5 ZESPÓŁ SZKÓŁ W TYCZYNIE
  Zespół Szkół w Tyczynie w podejmowanych działaniach stara się uwzględniać potrzeby edukacyjne uczniów, wychodzić naprzeciw ich aspiracjom i oczekiwaniom. Celem szkoły jest przygotowanie młodzieży do aktywnego funkcjonowania we współczesnym świecie oraz wskazanie jej dalszych dróg rozwoju.
baner

TOP EDUK POLIC17 18

top 2

top bezpol17 18

Jubileusz 70-lecia LO

Odwiedziło nas

3943756
Dzisiaj
Wczoraj
W tygodniu
Tydzień temu
W miesiącu
Miesiąc temu
Razem
628
650
2505
4765
11015
40578
3943756

7.56%
16.10%
3.31%
0.38%
0.49%
72.16%

Your IP:44.192.48.196

Gościmy online

Odwiedza nas 5 gości oraz 0 użytkowników.

Jesteśmy na Facebook-u

plakat projektu

KLASA PENITENCJARNA

     24 listopada przeprowadzone zostały kolejne zajęcia w ramach projektu ,,Klasa penitencjarna", realizowanego na mocy porozumienia o współpracy podpisanego przez Dyrektorów Zespołu Szkół w Tyczynie i Zakładu Karnego w Rzeszowie. Zajęcia prowadzili funkcjonariusze Służby Więziennej major Maciej Słysz i kapral Joanna Przywara. Tym razem uczniowie dowiedzieli się, jaki jest cel wykonywania kary pozbawieni wolności, poznali środki oddziaływania i narzędzia do wykonywania kary pozbawienia wolności. Rozmawiano o programie pracy dla więźniów, o podtrzymywaniu więzi z rodziną, o zajęciach kulturalno – oświatowych i sportowych oraz o zajęciach terapeutycznych dla osadzonych. W ramach profilaktyki zachowań ryzykownych prowadzący zajęcia zwrócili uwagę na znaczenie motywacji i wzbudzania woli chęci do zmiany życia, na konieczność szukania rozwiązań w życiu, na ważność wyznaczania sobie celów. W drugiej części zajęć uczniowie dowiedzieli się, na czym polega System Dozoru Elektronicznego. Pani kapral Joanna Przywara przedstawiła zasady działania SDE, przykłady stosowania, zadania i specyfikę pracy funkcjonariuszy SW zajmujących się SDE. Uczniowie mogli także zobaczyć działanie sprzętu SDE. Zajęcia, jak zawsze, cieszyły się dużym zainteresowaniem uczniów, którzy byli dociekliwi w wielu omawianych aspektach. Z niecierpliwością i ciekawością czekamy na kolejne spotkanie.

Image8.jpg

Zdalna Szkoła

plakta dof zdalna szkola small

Program "Poznaj Polskę"

poznaj p mini

filmy o szkole

Do wakacji pozostało
czerwiec 2024
ponwtośroczwpiąsobnie
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

 

policja podkar

logo-sluzba s

 

  policja w sluzbie

 ipn

Logo WSPIA s

 

    

 

 

 

 

  

 

Zespół Szkół w Tyczynie. Utworzono dzięki Joomla.