^W górę
 • 1 ZESPÓŁ SZKÓŁ W TYCZYNIE
  Liceum Ogólnokształcące z elementami edukacji ogólnopolicyjnej we współpracy z Komendą Wojewódzką Policji w Rzeszowie. Zajęcia teoretyczne prowadzone przez wykładowców wyższych uczelni, doświadczonych pracowników Policji i innych służb mundurowych oraz zajęcia praktyczne (w tym sporty walki), z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej.
 • 2 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  *Zajęcia z technik samoobrony – poznanie metod obezwładniania. *Zajęcia w Komendzie Głównej Policji w Warszawie.
 • 3 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  Możliwość rozwijania swoich zainteresowań poprzez działalność w Związku Strzeleckim „Strzelec” – zajęcia teoretyczne i praktyczne (m.in. musztra, maskowanie, zajęcia w terenie – udział w uroczystościach okolicznościowych jako reprezentacja szkoły w poczcie sztandarowym, jako służby porządkowe.
 • 4 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  *Zajęcia sportowe w ramach przygotowania do testu sprawnościowego – „Policyjny Tor Przeszkód”, przez który musi przejść każdy kandydat do pracy w Policji. *Wyjazdy do szkół policyjnych, m.in. obóz naukowy w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie, wizyta w Szkole Policji w Katowicach.
 • 5 ZESPÓŁ SZKÓŁ W TYCZYNIE
  Zespół Szkół w Tyczynie w podejmowanych działaniach stara się uwzględniać potrzeby edukacyjne uczniów, wychodzić naprzeciw ich aspiracjom i oczekiwaniom. Celem szkoły jest przygotowanie młodzieży do aktywnego funkcjonowania we współczesnym świecie oraz wskazanie jej dalszych dróg rozwoju.
baner

TOP EDUK POLIC17 18

top 2

top bezpol17 18

Jubileusz 70-lecia LO

Odwiedziło nas

3174330
Dzisiaj
Wczoraj
W tygodniu
Tydzień temu
W miesiącu
Miesiąc temu
Razem
733
617
6340
19589
48545
60588
3174330

9.07%
16.46%
3.81%
0.47%
0.57%
69.62%

Your IP:18.207.136.189

Gościmy online

Odwiedza nas 12 gości oraz 0 użytkowników.

Jesteśmy na Facebook-u

plakat projektu

Zajęcia pozalekcyjne 2017/2018

 

 

XII Bieg Tyczyński

W dniu 29 maja 2018r. po raz pierwszy 25 osobowa grupa uczniów Zespołu Szkół w Tyczynie brała udział w XII Biegu Tyczyńskim na dystansie 1200m. W tabeli podane jest kolejność miejsc zawodników w kategorii dziewcząt i chłopców.

Kategoria dziewcząt

Miejsce

Nazwisko i imię

klasa

1

Gierczak Zofia

2a

2

Watras Patrycja

2b

3

Krzyśko Katarzyna

2b

4

Kamińska Monika

2a

5

Ziobro Weronika

2a

6

Żurek Patrycja

2b

7

Nowak Aleksandra

2a

8

Dziepak Wioletta

1a

9

Małek Alicja

2a

10

Kondracka Klaudia

2b

11

Aurzadniczek Aneta

2b

12

Rak Katarzyna

2b

13

Łuc Patrycja

1a

14

Pustelak Anna

2a

15

Majka Justyna

1a

16

Jarema Aleksandra

2a

Kategoria chłopców

Miejsce

Nazwisko i imię

klasa

1

Szkoła Maciej

2b

2

Hajduk Mikołaj

2a

3

Bobeł Hubert

2b

4

Furman Dominik

2b

5

Łowczyk Robert

2a

6

Pietrucha Karol

2b

7

Bomba Paweł

2b

8

Maciołek Sebastian

2a

9

Dziedzic Artur

2a

Wszystkim uczestnikom biegu gratulujemy.

opiekun grupy
Sylwia Niemiec


 

 

POWIATOWE ZAWODY – PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW w Dynowie 11.04.2018

 

 

W dniu 11 kwietnia 2018 roku po raz pierwszy na „Orliku” LO w Dynowie odbyła się powiatowa „Licealiada” w piłce nożnej chłopców. Nasza drużyna w składzie: Bobeł Hubert, Dziedzic Artur, Hajduk Mikołaj, Łowczyk Robert, Migut Jakub, Pietrucha Dawid, Pietrucha Karol, Stec Dawid, Szlęzak Arkadiusz zajęła VI miejsce.

 

Opiekunem drużyny była pani Sylwia Niemiec.

 

 


 

POLICYJNY TOR PRZESZKÓD W ZESPOLE SZKÓŁ W TYCZYNIE 10.04.2018

 

 

     Dnia 10 kwietnia 2018r. w hali sportowej w Gimnazjum w Tyczynie odbył się sprawnościowy tor przeszkód, który został specjalnie przygotowany dla uczniów Zespołu Szkół w Tyczynie. Jego celem było zweryfikowanie sprawności fizycznej każdego zainteresowanego ucznia. Test polegał na pokonaniu w określonym czasie (1:41,00) toru składającego się z następujących elementów: ósemki, przewrotów na materacu, przeniesieniu manekina, przeskoki przez płotki, rzuty piłką lekarską, brzuszki z piłką lekarską przy drabince, przeskoki przez skrzynię i bieg wahadłowy.Uczniowie mogli w ten sposób sprawdzić swoją sprawność fizyczną oraz poznać jeden z jeden z elementów zaliczeniowych w staraniach o przyjęcie do pracy w policji, którym właśnie jest pokonanie wyżej wymienionego toru przeszkód.

 

W tym roku najlepszym uczniem, wśród startujących (a było ich 43), który pokonał bezbłędnie tor w czasie 1.14.00 za pierwszym razem był Furman Dominik z klasy 2b. Wśród dziewcząt najlepsza Małek Alicja z klasy 2a - czas 1.33.00.  Wszystkim uczestnikom gratulujemy udziału w teście i zapraszamy za rok.

 

Opiekunami policyjnego toru przeszkód byli: Waldemar Chmurowicz, Sylwia Niemiec, Tomasz Pietrasiewicz.

 

 


 

POWIATOWE INDYWIDUALNO DRUŻYNOWE BIEGI PRZEŁAJOWE  na stadionie Resovii 5.04.2018

 

 

W dniu 5 kwietnia 2018 roku na stadionie Resovii odbyła się powiatowa „Licealiada” w indywidualno-drużynowych biegach przełajowych. Dziewczęta w składzie: Kamińska Monika, Krzyśko Katarzyna, Rak Katarzyna i Wójtowicz Zuzanna drużynowo zajęły III miejsce. Chłopcy w składzie: Bobeł Hubert, Dziedzic Artur, Furman Dominik, Lew Wiktor, Pietrucha Dawid, Stec Dawid również drużynowo zajęli III miejsce. Gratulujemy!

 

Opiekunem biegaczy był nauczyciel wychowania fizycznego pani Sylwia Niemiec

 

 


 

LODOWISKO 20.02.2018

        W dniu 20 lutego 2018 roku odbył się wyjazd na lodowisko przy krytej pływalni „Muszelka” w Rzeszowie. Brało w nim udział 21 licealistów z klasy 1a z Zespołu Szkół w Tyczynie.

Celem wyjazdu było: 

 • propagowanie łyżwiarstwa jako formy aktywnego spędzania czasu wolnego;
 • nauka i doskonalenie indywidualnych umiejętności jazdy na łyżwach;
 • pokonywanie własnych słabości i lęków;
 • rozwijanie wytrwałości w dążeniu do celu;
 • hartowanie organizmu;
 • utrwalenie podstawowych zasad bezpieczeństwa obowiązujących na lodowisku.

        Dodatkowo była to doskonała okazja do osobistego zapoznania się z jedną z dyscyplin Zimowych Igrzysk Olimpijskich. Większość z uczestników wyjazdu dopiero rozpoczynała naukę jazdy na łyżwach, inni bardzo sprawnie pokonywali okrążenia po tafli lodowiska. Humory dopisywały wszystkim. Aktywnie spędzony czas wśród koleżanek i kolegów spowodował, iż w pełni zadowoleni i usatysfakcjonowani wrócili do domu.

opiekunowie grupy
Sylwia Niemiec 
Ewelina Pleśniak

 

 


 

Rejonowa Licealiada w piłce siatkowej dziewcząt – V LO w Rzeszowie, 24.01.2018

W dniu 24 stycznia 2018 r. w hali sportowej V LO w Rzeszowie odbyły się w ramach Licealiady, rejonowe zawody sportowe w piłce siatkowej dziewcząt. W zawodach tych brały udział szkoły z powiatów: Rzeszów gr., rzeszowskiego, łańcuckiego, leżajskiego. Nasza drużyna dziewcząt w składzie: Małek Alicja (kapitan), Hadam Aleksandra, Jarema Aleksandra, Łuc Patrycja, Kondracka Klaudia, Ferenc Natalia, Brożbar Beata zajęły IV miejsce.

 

opiekun grupy 
Sylwia Niemiec


 

Siatkarki ZS Tyczyn mistrzyniami powiatu rzeszowskiego !!!

 

W dniu 13.12.2017 na hali sportowej w Błażowej odbyły się w ramach Licealiady zawody powiatowe w piłce siatkowej dziewcząt. Wystartowało 6 drużyn (ZS Tyczyn, LO Dynów, LO Kamień, ZSsZ Dynów, LO Błażowa i ZSTW Trzciana). Zgłoszone szkoły grały w 2 grupach. Dwie drużyny z każdej grupy przechodziły dalej i grały „na krzyż". Nasze uczennice były bezkonkurencyjne. W każdym meczu wygrywały z bardzo dużą przewagą punktów. I każdy mecz wygrały 2:0!!

Były psychicznie i fizycznie przygotowane do walki. Bardzo dobry odbiór, efektywne rozegranie, mocny atak i bezbłędna zagrywka – to była ich mocna strona. A na deser – wspólna gra zespołowa, pozwoliła im zmiażdżyć przeciwniczki szybkim wynikiem.


Skład zespołu: Małek Alicja (kapitan), Hadam Aleksandra, Jarema Aleksandra, Łuc Patrycja, Kondracka Klaudia, Ferenc Natalia, Tabisz Kamila, Borkowska Aleksandra.


KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:
1. ZS TYCZYN
2. LO DYNÓW
3. LO KAMIEŃ
4. ZSsZ DYNÓW
5. LO BŁAŻOWA
6. ZSTW TRZCIANA

opiekun drużyny
Sylwia Niemiec

 


 

WYNIKI SZKOLNEGO TURNIEJU PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW Z DNIA 8.12.2017r.

Mecze rozegrane zostały systemem „każdy z każdym”, w kategorii dziewcząt wzięło udział 5 drużyn, w kategorii chłopców – 4 drużyny.

Punktacja była następująca:

3 pkt – za zwycięstwo (2:0)

2 pkt – za wygrany mecz (2:1)

1 pkt – za przegrany mecz ( 1:2)

0 pkt – za przegrany mecz, lub walkower (0:2)

O kolejności miejsc decydowało: wynik bezpośredniego spotkania, ilość zdobytych punktów.

Wyniki drużyn dziewcząt:

Miejsce

Klasa

Punkty

1

3b

12

2

2a

9

3

2b

6

4

1a

4

5

3a

0

Wyniki drużyn chłopców:

Miejsce

Klasa

Punkty

1

3a

8

2

2a

4

3

2b

4

4

1a

2

Sylwia Niemiec

organizator zawodów


 

Szkolny turniej tenisa stołowego

W dniu 1.12.2017 r. na hali sportowej w Tyczynie odbyły się wewnątrzszkolne zawody w tenisa stołowego dla dziewcząt i chłopców Liceum Ogólnokształcącego w Tyczynie.

Celem turnieju była popularyzacja tenisa stołowego, integracja młodzieży oraz aktywne spędzanie czasu wolnego.

Mecze chłopców rozegrane zostały systemem „każdy z każdym”, a dziewcząt systemem rosyjskim.

W kategorii chłopców wzięło udział 8 uczniów, w kategorii dziewcząt 14 uczennic.

Wyniki chłopców:

 

Miejsce

Nazwisko i imię

Klasa

1

Bazan Kamil

1a

2

Kowalski Michał

3a

3

Janda Piotr

3a

4

Hajduk Mikołaj

2a

5

Stec Dawid

1a

6

Szlęzak Arkadiusz

2a

DS

Maciołek Sebastian

2a

DS

Migut Jakub

2a


Wyniki dziewcząt:

 

Miejsce

Nazwisko i imię

Klasa

1

Grabiec Alicja

1a


2

Jarema Martyna

2a

3

Mastej Aleksandra

2a

4

Małek Alicja

2a

5

Hop Ewelina

1a

6

Malec Maria

3b

7

Spiss Izabela

3a

8

Hubka Andżelika

2a

9

Pałys Klaudia

2a

10

Cyrnek Dominika

2a

11

Ożóg Gabriela

2a

12

Wójtowicz Zuzanna

3a

13

Pańczyszyn Paulina

3a

14

Majka Justyna

1a

opiekun zawodów
Sylwia Niemiec

 


 

Rejonowa Licealiada w tenisie stołowym – gry drużynowe – MOSiR Nowa Sarzyna 30.11.2017 

 

 

W dniu 30 listopada 2017 r. w hali sportowej MOSiR- u w Nowej Sarzynie odbyły się w ramach Licealiady, rejonowe zawody sportowe w tenisie stołowym- gry drużynowe. W zawodach tych brały udział szkoły z powiatów: Rzeszów gr., rzeszowskiego, łańcuckiego, leżajskiego. Nasza drużyna dziewcząt w składzie: Grabiec Alicja, Jarema Martyna, Hop Ewelina zajęły IV miejsce.

 

Gratulujemy dziewczynom!

 

Opiekun drużyny
p. Sylwia Niemiec

 


 

Turniej pilki siatkowej

pdf Regulamin Turnieju


Turniej tenisa stolowego

pdf Regulamin Turnieju


 

SKS

ZAPRASZAM NA HALĘ SPORTOWĄ

NA ZAJĘCIA SPORTOWE PRZYGOTOWUJĄCE DO ZAWODÓW SPORTOWYCH W GODZ. 14.50 DO 16.00.

DATA

ZAJĘCIA

   

3.11.2017 PIĄTEK

ZAJĘCIA PRZYGOTOWUJĄCE DO ZAWODÓW Z PIŁKI RĘCZNEJ CHŁOPCÓW

7.11.2017 WTOREK

ZAJĘCIA PRZYGOTOWUJĄCE DO ZAWODÓW Z PIŁKI RĘCZNEJ CHŁOPCÓW

ZAJĘCIA PRZYGOTOWUJĄCE DO ZAWODÓW Z TENISA STOŁOWEGO DZIEWCZĄT
I CHŁOPCÓW

10.11.2017 PIĄTEK

ZAJĘCIA PRZYGOTOWUJĄCE DO ZAWODÓW Z TENISA STOŁOWEGO DZIEWCZĄT
I CHŁOPCÓW

   

17.11.2017 PIĄTEK

ZAJĘCIA PRZYGOTOWUJĄCE DO ZAWODÓW Z PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

21.11.2017 WTOREK

ZAJĘCIA PRZYGOTOWUJĄCE DO ZAWODÓW Z PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

28.11.2017 WTOREK

ZAJĘCIA PRZYGOTOWUJĄCE DO ZAWODÓW Z PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

   

1.12.2017 PIĄTEK

ZAJĘCIA PRZYGOTOWUJĄCE DO ZAWODÓW Z PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

5.12.2017 WTOREK

ZAJĘCIA PRZYGOTOWUJĄCE DO ZAWODÓW Z PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

8.12.2017 PIĄTEK

ZAJĘCIA PRZYGOTOWUJĄCE DO ZAWODÓW Z PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

12.12.2017 WTOREK

ZAJĘCIA PRZYGOTOWUJĄCE DO ZAWODÓW Z PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

 


 

Zawody powiatowe – tenis stołowy dziewcząt i chłopców 14.11.2017 w Sokołowie Małopolskim

 

W dniu 14.11.2017 r. w Sokołowie Małopolskim odbyły się zawody powiatowe w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców w ramach Licealiady.

 

Drużyna chłopców w składzie: Bazan Kamil (1a) i Łowczyk Robert (2a) zajęła III miejsce w powiecie.

 

Drużyna dziewcząt w składzie: Grabiec Alicja (1a), Jarema Martyna(2a) i rezerwowa Hop Ewelina (1a) zajęła II miejsce w powiecie, uzyskując awans do zawodów rejonowych.

 

Drużynom gratulujemy. Dziewczynom życzymy dalszych sukcesów na zawodach rejonowych.

 

Opiekun grupy
mgr Sylwia Niemiec

 

 


 

Obchody Święta Niepodległości „na sportowo” 11.11.2017 r.

W sobotę 11 listopada 2017r. w Rzeszowie odbył się 5. PKO Bieg Niepodległości. To był wyjątkowy bieg, w którym na starcie biegacze utworzyli „żywą flagę” aby w ten sposób uczcić odzyskaną przez Polskę niepodległość. Na starcie stanęło rekordowe 1660 osób, które chciały sprawdzić swoje możliwości na dystansie 10km, ale równocześnie „na sportowo” uczcić 99 obchody Święta Niepodległości. W tym wyjątkowym sportowym wydarzeniu wystartowały dwie Olimpijki, wielokrotne medalistki Mistrzostw Polski:

 • Karolina Nadolska – Olimpijka z Londynu, specjalistka w biegach długodystansowych, rekordzistka Polski w biegu na 10 km
 • Matylda Kowal – Olimpijka z Londynu i Rio de Janeiro, specjalistka w biegu na 3km z przeszkodami, tegoroczna Mistrzyni Polski na tym dystansie, srebrna medalistka Drużynowych Mistrzostw Europy w Lille w tym roku. Srebrna medalistka Drużynowych Mistrzostw Europy w Lille w 2017r 
 • Izabela Trzaskalska – specjalistka w biegach długich,  tegoroczna reprezentantka Polski w maratonie podczas Mistrzostw Świata w Londynie.
 • Ewa Jagielska – medalistka mistrzostw Polski na 5km i 10km.

Wśród mężczyzn wystartował Szymon Kulka  – specjalista w biegach długodystansowych i przełajowych, wielokrotny medalista Mistrzostw Polski, Mistrz Europy w biegach przełajowych oraz zawodnicy z Kenii i z Ukrainy.

W biegu tym udział wzięli także: uczeń naszej szkoły Furman Dominik (klasa 2b), a także nauczyciel WF Sylwia Niemiec.

 

 


Półfinał Wojewódzki w badmintonie dziewcząt i chłopców -Straszęcin 24-25.10.2017

 

W dniach 24-25.10.2017 na hali sportowej Zespołu Szkół w Straszęcinie odbyły się eliminacje półfinałów wojewódzkich Licealiady w badmintonie dziewcząt i chłopców.

W zawodach dziewcząt brało udział 12 szkół, a chłopców 14. Nasze uczennice Zespołu Szkół w Tyczynie (Krzyśko Katarzyna, Ożóg Natalia) zajęły 5 miejsce, zaś uczniowie (Ożóg Jakub, Stec Dawid, rez. Bazan Kamil) zajęli 9 miejsce.


Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe w Zespole Szkół w Tyczynie 5.10.2017

Dnia 5 października 2017r na terenie parku tyczyńskiego przy Zespole Szkół w Tyczynie po raz czwarty odbyły się Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe. W sztafetach – składających się po 10 zawodników w każdej drużynie, w kategorii dziewcząt i chłopców wystartowało ok. 260 uczniów ze szkół podstawowych, oddziałów gimnazjalnych i szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu rzeszowskiego.

Organizatorem tej imprezy był Zespół Szkół w Tyczynie. W trakcie zawodów panowała prawdziwie sportowa atmosfera. Uczestnicy bardzo poważnie potraktowali swój udział w tych zawodach i każdy dał z siebie wszystko, aby wypaść jak najlepiej.

Po zakończonych zawodach sportowych , na holu szkoły, odbyła się ceremonia rozdania dyplomów, medali i pucharów oraz drobnych upominków ufundowanych przez Marszałka Województwa Podkarpackiego Władysława Ortyla dla zwycięskich drużyn sztafetowych, które wręczała Pani Dyrektor Zespołu Szkół w Tyczynie Dorota Tarańska –Klęsk.

Dziękujemy uczniom Zespołu Szkół w Tyczynie za pomoc w organizacji tak ważnego sportowego przedsięwzięcia, a zawodnikom Zespołu Szkół w Tyczynie gratulujemy zajęcie III miejsca w kategorii dziewcząt i chłopców.

Licealiada

Dziewczęta

Miejsce

Szkoła

1.

LO Dynów

2.

ZSZ Dynów

3.

ZS Tyczyn

Chłopcy

Miejsce

Szkoła

1.

ZSZ Dynów

2.

LO Dynów

3.

ZS Tyczyn

opiekun zawodów

Sylwia Niemiec


 

LIGA LEKKOATLETYCZNA 28.09.2017

Tradycyjnie jak co roku na stadionie Resovii w Rzeszowie odbyła się Szkolna Korespondencyjna Liga Lekkoatletyczna , w których brała udział grupa uczniów Zespołu Szkół w Tyczynie .

Zmagania sportowe miały miejsce dnia 28 września 2017r i obywały się w następujących konkurencjach:

 • bieg na 100m, 400m ( dziewczęta i chłopcy), 800m (dziewczęta) i 1500m (chłopcy),
 • skok w dal ( dziewczęta i chłopcy)
 • pchnięcie kulą ( dziewczęta i chłopcy)
 • sztafeta 4 x 100m ( dziewczęta i chłopcy).

Bardzo dobre wyniki osiągnęły dziewczyny w swoich konkurencjach, zajmując dobre miejsca w swoich seriach, a tym samym zdobywając punkty w klasyfikacji końcowej. Gratulujemy wyników w Lidze Lekkoatletycznej.

DZIEWCZĘTA

Bieg 100m

III seria

Miejsce w serii

Nazwisko i imię ucznia

Wynik

Punkty

3

Łuc Patrycja

15,70

81

4

Watras Patrycja

16,43

66

5

Kondracka Klaudia

16,68

62

Bieg 400m

II seria

Miejsce w serii

Nazwisko i imię ucznia

Wynik

Punkty

5

Rak Katarzyna

1;27,61

31

 

IV seria

Miejsce w serii

Nazwisko i imię ucznia

Wynik

Punkty

2

Ożóg Natalia

1;09,92

94

Sztafeta 4x100m

II seria

Miejsce w serii

Nazwisko i imię ucznia

Wynik

Punkty

6

 

1;05,48

48

Skok w dal dziewczęta

Miejsce ostateczne

Nazwisko i imię ucznia

Wynik

Punkty

22

Monika Kamińska

3,70

80

26

Wilk Anna

3,63

77

na 38 zawodniczek

Pchnięcie kulą - 3 kg dziewczęta

Miejsce ostateczne

Nazwisko i imię ucznia

Wynik

Punkty

12

Karnasiewicz Justyna

7,97

108

19

Brożbar Beata

6,99

96

na 21 zawodniczek

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA DZIEWCZĄT

Miejsce ostateczne drużyny

Drużyna

Punkty

9

ZS Tyczyn

681

na 15 szkół z terenu województwa podkarpackiego

 

CHŁOPCY

pchnięcie kulą - 5 kg chłopcy

Miejsce ostateczne

Nazwisko i imię ucznia

Wynik

Punkty

20

Kąkol Bartłomiej

6,19

58

na 20 zawodników

 

Bieg 400m chłopcy

IV seria

Miejsce w serii

Nazwisko i imię ucznia

Wynik

Punkty

4

Stec Dawid

1;03,56

61

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA CHŁOPCÓW:

Miejsce ostateczne drużyny

Drużyna

Punkty

17

ZS Tyczyn

119

na 17 szkół z terenu województwa podkarpackiego

 

 opiekun grupy sportowej

Sylwia Niemiec

 


 

 

 

Nike Air Max
DSC02865.jpg

Zdalna Szkoła

plakta dof zdalna szkola small

Program "Poznaj Polskę"

poznaj p mini

filmy o szkole

Do wakacji pozostało
listopad 2022
ponwtośroczwpiąsobnie
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

 

policja podkar

logo-sluzba s

 

  policja w sluzbie

 ipn

Logo WSPIA s

 

    

 

 

 

 

  

 

Zespół Szkół w Tyczynie. Utworzono dzięki Joomla.