^W górę
 • 1 ZESPÓŁ SZKÓŁ W TYCZYNIE
  Liceum Ogólnokształcące z elementami edukacji ogólnopolicyjnej we współpracy z Komendą Wojewódzką Policji w Rzeszowie. Zajęcia teoretyczne prowadzone przez wykładowców wyższych uczelni, doświadczonych pracowników Policji i innych służb mundurowych oraz zajęcia praktyczne (w tym sporty walki), z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej.
 • 2 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  *Zajęcia z technik samoobrony – poznanie metod obezwładniania. *Zajęcia w Komendzie Głównej Policji w Warszawie.
 • 3 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  Możliwość rozwijania swoich zainteresowań poprzez działalność w Związku Strzeleckim „Strzelec” – zajęcia teoretyczne i praktyczne (m.in. musztra, maskowanie, zajęcia w terenie – udział w uroczystościach okolicznościowych jako reprezentacja szkoły w poczcie sztandarowym, jako służby porządkowe.
 • 4 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  *Zajęcia sportowe w ramach przygotowania do testu sprawnościowego – „Policyjny Tor Przeszkód”, przez który musi przejść każdy kandydat do pracy w Policji. *Wyjazdy do szkół policyjnych, m.in. obóz naukowy w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie, wizyta w Szkole Policji w Katowicach.
 • 5 ZESPÓŁ SZKÓŁ W TYCZYNIE
  Zespół Szkół w Tyczynie w podejmowanych działaniach stara się uwzględniać potrzeby edukacyjne uczniów, wychodzić naprzeciw ich aspiracjom i oczekiwaniom. Celem szkoły jest przygotowanie młodzieży do aktywnego funkcjonowania we współczesnym świecie oraz wskazanie jej dalszych dróg rozwoju.
baner

TOP EDUK POLIC17 18

top 2

top bezpol17 18

Jubileusz 70-lecia LO

Odwiedziło nas

3069774
Dzisiaj
Wczoraj
W tygodniu
Tydzień temu
W miesiącu
Miesiąc temu
Razem
546
2251
3878
6657
4577
51727
3069774

9.34%
16.52%
3.75%
0.48%
0.58%
69.34%

Your IP:3.215.190.193

Gościmy online

Odwiedza nas 19 gości oraz 0 użytkowników.

Jesteśmy na Facebook-u

plakat projektu

VII Podkarpackie Młodzieżowe Święto Bezpieczeństwa Wewnętrznego

Tegoroczne Młodzieżowe Święto Bezpieczeństwa Wewnętrznego stanowiło element realizowanego przez WSPiA Rzeszowską Szkołę Wyższą unijnego projektu „Akademia Bezpieczeństwa WSPiA”. Uczniowie naszej szkoły pod opieką dr Krzysztofa Hajduka, szkolnego koordynatora projektu, wzięli udział w stacjonarnych zajęciach 9 czerwca. Zajęcia przeprowadzone zostały w formie stacjonarnej na terenie uczelni i obejmowały następującą tematykę:

• „Symulowane oględziny miejsca zdarzenia” prezentował inspektor Andrzej Bodzioch, b. naczelnik Laboratorium Kryminalistycznego KWP w Rzeszowie.
• Warsztaty kryminalistyczne pt. „Bądź jak Sherlock Holmes” poprowadziła mgr Alena Myrda, b. naczelnik Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego KWP w Rzeszowie.
• Zajęcia z samoobrony prowadzone przez mgr Wojciecha Surmiaka b. funkcjonariusz Samodzielnego Pododdziału Kontrterorystycznego KWP w Rzeszowie, podczas których uczniowie mogli poznać techniki interwencyjne oraz policyjny tor przeszkód.
• Zasady udzielania pierwszej pomocy prowadzone przez mgr Kingę Kawalec-Ząbek, trenera z zakresu pierwszej pomocy i ratownictwa medycznego.

Krzysztof Hajduk

Image10.jpg

Zdalna Szkoła

plakta dof zdalna szkola small

Program "Poznaj Polskę"

poznaj p mini

filmy o szkole

Do wakacji pozostało
październik 2022
ponwtośroczwpiąsobnie
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

 

policja podkar

logo-sluzba s

 

  policja w sluzbie

 ipn

Logo WSPIA s

 

    

 

 

 

 

  

 

Zespół Szkół w Tyczynie. Utworzono dzięki Joomla.