Your IP:3.215.190.193

VII Podkarpackie Młodzieżowe Święto Bezpieczeństwa Wewnętrznego

Tegoroczne Młodzieżowe Święto Bezpieczeństwa Wewnętrznego stanowiło element realizowanego przez WSPiA Rzeszowską Szkołę Wyższą unijnego projektu „Akademia Bezpieczeństwa WSPiA”. Uczniowie naszej szkoły pod opieką dr Krzysztofa Hajduka, szkolnego koordynatora projektu, wzięli udział w stacjonarnych zajęciach 9 czerwca. Zajęcia przeprowadzone zostały w formie stacjonarnej na terenie uczelni i obejmowały następującą tematykę:

• „Symulowane oględziny miejsca zdarzenia” prezentował inspektor Andrzej Bodzioch, b. naczelnik Laboratorium Kryminalistycznego KWP w Rzeszowie.
• Warsztaty kryminalistyczne pt. „Bądź jak Sherlock Holmes” poprowadziła mgr Alena Myrda, b. naczelnik Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego KWP w Rzeszowie.
• Zajęcia z samoobrony prowadzone przez mgr Wojciecha Surmiaka b. funkcjonariusz Samodzielnego Pododdziału Kontrterorystycznego KWP w Rzeszowie, podczas których uczniowie mogli poznać techniki interwencyjne oraz policyjny tor przeszkód.
• Zasady udzielania pierwszej pomocy prowadzone przez mgr Kingę Kawalec-Ząbek, trenera z zakresu pierwszej pomocy i ratownictwa medycznego.

Krzysztof Hajduk

Zdalna Szkoła

plakta dof zdalna szkola small

Program "Poznaj Polskę"