^W górę
 • 1 ZESPÓŁ SZKÓŁ W TYCZYNIE
  Liceum Ogólnokształcące z elementami edukacji ogólnopolicyjnej we współpracy z Komendą Wojewódzką Policji w Rzeszowie. Zajęcia teoretyczne prowadzone przez wykładowców wyższych uczelni, doświadczonych pracowników Policji i innych służb mundurowych oraz zajęcia praktyczne (w tym sporty walki), z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej.
 • 2 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  *Zajęcia z technik samoobrony – poznanie metod obezwładniania. *Zajęcia w Komendzie Głównej Policji w Warszawie.
 • 3 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  Możliwość rozwijania swoich zainteresowań poprzez działalność w Związku Strzeleckim „Strzelec” – zajęcia teoretyczne i praktyczne (m.in. musztra, maskowanie, zajęcia w terenie – udział w uroczystościach okolicznościowych jako reprezentacja szkoły w poczcie sztandarowym, jako służby porządkowe.
 • 4 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  *Zajęcia sportowe w ramach przygotowania do testu sprawnościowego – „Policyjny Tor Przeszkód”, przez który musi przejść każdy kandydat do pracy w Policji. *Wyjazdy do szkół policyjnych, m.in. obóz naukowy w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie, wizyta w Szkole Policji w Katowicach.
 • 5 ZESPÓŁ SZKÓŁ W TYCZYNIE
  Zespół Szkół w Tyczynie w podejmowanych działaniach stara się uwzględniać potrzeby edukacyjne uczniów, wychodzić naprzeciw ich aspiracjom i oczekiwaniom. Celem szkoły jest przygotowanie młodzieży do aktywnego funkcjonowania we współczesnym świecie oraz wskazanie jej dalszych dróg rozwoju.
baner

TOP EDUK POLIC17 18

top 2

top bezpol17 18

Jubileusz 70-lecia LO

Odwiedziło nas

2495505
Dzisiaj
Wczoraj
W tygodniu
Tydzień temu
W miesiącu
Miesiąc temu
Razem
189
1683
10906
10906
36162
44361
2495505

11.19%
17.63%
4.14%
0.54%
0.60%
65.90%

Your IP:3.238.132.225

Gościmy online

Odwiedza nas 29 gości oraz 0 użytkowników.

Jesteśmy na Facebook-u

plakat projektu

Ale to już było...

Wkrótce pożegnamy uczniów klas trzecich. Z tej okazji chcemy przypomnieć kilka wydarzeń, w których uczestniczyli podczas pobytu w szkole.

 

22 grudnia 2018 roku w LO w Tyczynie odbyła się Wigilijka. Zgromadzeni w holu szkoły uczniowie rywalizowali w świątecznych konkursach oraz wspólnie śpiewali kolędy.

 

2 kwietnia 2019 roku uczniowie odwiedzili Szkołę Policji w Katowicach, gdzie uczestniczyli w zajęciach prowadzonych przez wykładowców i instruktorów, szkolących przyszłych policjantów.

 

 

W ramach dodatkowych zajęć z edukacji policyjnej uczniowie uczestniczyli w szkoleniach strzeleckich.

 

Do ważnych wydarzeń w życiu szkoły należą uroczystości o charakterze patriotycznym. Uczniowie klasy 3a i 3b brali udział w przygotowaniu Święta Niepodległości w jubileuszowym 2018 roku i roku 2019.

 

 

Klasy trzecie swoją naukę w klasach policyjnych LO w Tyczynie rozpoczęły w jubileuszowym roku - 100-lecia utworzenia Policji Państwowej. 1 marca 2019 r. w szkole odbyły się wojewódzkie obchody tej ważnej rocznicy.

Zespół Szkół w Tyczynie. Utworzono dzięki Joomla.