Tradycyjnie jak co roku na stadionie Resovii w Rzeszowie odbyła się Szkolna Korespondencyjna Liga Lekkoatletyczna , w których brała udział grupa uczniów Zespołu Szkół w Tyczynie .
Zmagania sportowe miały miejsce dnia 27 września 2018r. i obywały się w następujących konkurencjach:
· Blok szybkościowy- bieg na 100m, 200m, 400m ( dziewczęta i chłopcy),
· Blok wytrzymałościowy – bieg na 800m, 1500m ( dziewczęta i chłopcy),
· Blok skocznościowy - skok w dal, skok wzwyż ( dziewczęta i chłopcy),
· Blok rzutowy - pchnięcie kulą, rzut oszczepem, rzut dyskiem ( dziewczęta i chłopcy),
· sztafeta 4 x 100m ( dziewczęta i chłopcy).
Bardzo dobre wyniki osiągnęły dziewczyny oraz chłopcy w bloku rzutowym (pchnięcie kulą), a także dziewczyny w bloku szybkościowym zajmując wysokie miejsca w swoich seriach, a tym samym zdobywając punkty w klasyfikacji końcowej. Gratulujemy wyników w Lidze Lekkoatletycznej.
Ropa y zapatillas de running para mujerDZIEWCZĘTA
Bieg 100m
Miejsce w swojej serii |
Imię i nazwisko ucznia |
Wynik |
Punkty |
3 |
Beata Brożbar |
15,39 |
48 |
5 |
Katarzyna Masełek |
16,58 |
26 |
Bieg 200 m
Miejsce w swojej serii |
Imię i nazwisko ucznia |
Wynik |
Punkty |
7 |
Renata Panek |
35,62 |
26 |
3 |
Patrycja Watras |
33,08 |
46 |
Bieg 400m
Miejsce w swojej serii |
Imię i nazwisko ucznia |
Wynik |
Punkty |
4 |
Rak Katarzyna |
1;25,26 |
14 |
Bieg 800 m
Miejsce w serii |
Imię i nazwisko ucznia |
Wynik |
Punkty |
9 |
Elżbieta Burek |
3;12,22 |
36 |
7 |
Daria Budyka |
3;13,82 |
34 |
9 |
Zofia Gierczak |
3;14,01 |
34 |
Sztafeta 4x100m dziewcząt
Miejsce w swojej serii |
Wynik |
Punkty |
5 |
1;02,80 |
55 |
Skok w dal dziewczęta
Miejsce ostateczne |
Imię i nazwisko ucznia |
Wynik |
Punkty |
13 |
Anna Wilk |
3,98 |
44 |
21 |
Marzena Karaś |
3,70 |
35 |
na 28 zawodniczek
Pchnięcie kulą - 3 kg dziewczęta
Miejsce ostateczne |
Imię i nazwisko ucznia |
Wynik |
Punkty |
3 |
Patrycja Łuc |
8,56 |
66 |
na 14 zawodniczek
Pchnięcie kulą - 4 kg dziewczęta
Miejsce ostateczne |
Imię i nazwisko ucznia |
Wynik |
Punkty |
3 |
Alicja Małek |
7,07 |
62 |
KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA DZIEWCZĄT
Miejsce ostateczne drużyny |
Drużyna |
Punkty |
9 |
ZS Tyczyn |
512 |
na 12 szkół z terenu województwa podkarpackiego
Bieg 100m
Miejsce w swojej serii |
Imię i nazwisko ucznia |
Wynik |
Punkty |
8 |
Mateusz Szymla |
13,27 |
59 |
7 |
Dawid Pietrucha |
13,17 |
61 |
CHŁOPCY
pchnięcie kulą - 6 kg chłopcy
Miejsce ostateczne |
Imię i nazwisko ucznia |
Wynik |
Punkty |
6 |
Robert Łowczyk |
9,55 |
66 |
7 |
Dominik Furman |
9,48 |
66 |
na 10 zawodników
Bieg 400m chłopcy
Miejsce w swojej serii |
Imię i nazwisko ucznia |
Wynik |
Punkty |
6 |
Adrian Kwarta |
1;11,48 |
14 |
Sztafeta 4x100m chłopców
Miejsce w swojej serii |
Wynik |
Punkty |
6 |
54,07 |
64 |
KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA CHŁOPCÓW:
Miejsce ostateczne drużyny |
Drużyna |
Punkty |
13 |
ZS Tyczyn |
330 |
na 14 szkół z terenu województwa podkarpackiego
opiekun grupy sportowej
Sylwia Niemiec