^W górę
 • 1 ZESPÓŁ SZKÓŁ W TYCZYNIE
  Liceum Ogólnokształcące z elementami edukacji ogólnopolicyjnej we współpracy z Komendą Wojewódzką Policji w Rzeszowie. Zajęcia teoretyczne prowadzone przez wykładowców wyższych uczelni, doświadczonych pracowników Policji i innych służb mundurowych oraz zajęcia praktyczne (w tym sporty walki), z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej.
 • 2 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  *Zajęcia z technik samoobrony – poznanie metod obezwładniania. *Zajęcia w Komendzie Głównej Policji w Warszawie.
 • 3 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  Możliwość rozwijania swoich zainteresowań poprzez działalność w Związku Strzeleckim „Strzelec” – zajęcia teoretyczne i praktyczne (m.in. musztra, maskowanie, zajęcia w terenie – udział w uroczystościach okolicznościowych jako reprezentacja szkoły w poczcie sztandarowym, jako służby porządkowe.
 • 4 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  *Zajęcia sportowe w ramach przygotowania do testu sprawnościowego – „Policyjny Tor Przeszkód”, przez który musi przejść każdy kandydat do pracy w Policji. *Wyjazdy do szkół policyjnych, m.in. obóz naukowy w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie, wizyta w Szkole Policji w Katowicach.
 • 5 ZESPÓŁ SZKÓŁ W TYCZYNIE
  Zespół Szkół w Tyczynie w podejmowanych działaniach stara się uwzględniać potrzeby edukacyjne uczniów, wychodzić naprzeciw ich aspiracjom i oczekiwaniom. Celem szkoły jest przygotowanie młodzieży do aktywnego funkcjonowania we współczesnym świecie oraz wskazanie jej dalszych dróg rozwoju.
baner

TOP EDUK POLIC17 18

rekrutacja 2017/2018

top bezpol17 18

Jubileusz 70-lecia LO

Rozwiń Skrzydła

Reforma edukacji

Odwiedziło nas

0979259
Dzisiaj
Wczoraj
W tygodniu
Tydzień temu
W miesiącu
Miesiąc temu
Razem
340
386
2142
2142
6083
12834
979259

25.09%
10.97%
3.79%
0.74%
0.21%
59.19%

Your IP:54.166.228.35

Gościmy online

Odwiedza nas 43 gości oraz 0 użytkowników.

Jesteśmy na Facebook-u

plakat projektu

Wizyta studyjna w Svidniku (Słowacja)

W dniach 21 – 22 listopada 2017 roku gościliśmy, w ramach projektu ,,Dziedzictwo kulturowe polsko – słowackiego pogranicza przez pryzmat legend i opowieści", tym razem po słowackiej stronie, w Svidniku.

Po uroczystym powitaniu chlebem i solą oraz po wysłuchaniu słowackich pieśni ludowych udaliśmy się na zwiedzanie staromiejskiego rynku i uzdrowiska w pobliskim Bardejowie. Następnie obejrzeliśmy zasoby Muzeum Wojny i Muzeum Kultury Ukraińskiej w Svidniku. Punktem kulminacyjnym pierwszego dnia wizyty była uroczysta kolacja z udziałem Pana Primatora (Burmistrza) Miasta Svidnik Jana Holodňaka. Zakosztowaliśmy lokalnych specjałów kuchni słowackiej, a następnie wspólnie ze słowackimi kolegami tańczyliśmy do późnej nocy przy dźwiękach polskiej i słowackiej muzyki rozrywkowej. W drugim dniu spotkania poznaliśmy historię i teraźniejszość miasta Svidnik, po czym bawiliśmy się wspólnie oglądając przygotowane i prezentowane przez nas, młodzież polską i słowacką, interpretacje legendy o zbójniku Ugarku. Uczestniczyliśmy także w konferencji tematycznej ,,Rola legend i opowieści w zachowaniu dziedzictwa kulturowego".


Uczestnicy wizyty studyjnej

Image17.jpg

PLAKAT 001

filmy o szkole

lipiec 2018
ponwtośroczwpiąsobnie
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

 

 

 


wspia

 

    

 

 

 

 

  

 

 

 

Zespół Szkół w Tyczynie. Utworzono dzięki Joomla.