^W górę
 • 1 ZESPÓŁ SZKÓŁ W TYCZYNIE
  Liceum Ogólnokształcące z elementami edukacji ogólnopolicyjnej we współpracy z Komendą Wojewódzką Policji w Rzeszowie. Zajęcia teoretyczne prowadzone przez wykładowców wyższych uczelni, doświadczonych pracowników Policji i innych służb mundurowych oraz zajęcia praktyczne (w tym sporty walki), z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej.
 • 2 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  *Zajęcia z technik samoobrony – poznanie metod obezwładniania. *Zajęcia w Komendzie Głównej Policji w Warszawie.
 • 3 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  Możliwość rozwijania swoich zainteresowań poprzez działalność w Związku Strzeleckim „Strzelec” – zajęcia teoretyczne i praktyczne (m.in. musztra, maskowanie, zajęcia w terenie – udział w uroczystościach okolicznościowych jako reprezentacja szkoły w poczcie sztandarowym, jako służby porządkowe.
 • 4 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  *Zajęcia sportowe w ramach przygotowania do testu sprawnościowego – „Policyjny Tor Przeszkód”, przez który musi przejść każdy kandydat do pracy w Policji. *Wyjazdy do szkół policyjnych, m.in. obóz naukowy w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie, wizyta w Szkole Policji w Katowicach.
 • 5 ZESPÓŁ SZKÓŁ W TYCZYNIE
  Zespół Szkół w Tyczynie w podejmowanych działaniach stara się uwzględniać potrzeby edukacyjne uczniów, wychodzić naprzeciw ich aspiracjom i oczekiwaniom. Celem szkoły jest przygotowanie młodzieży do aktywnego funkcjonowania we współczesnym świecie oraz wskazanie jej dalszych dróg rozwoju.
baner

TOP EDUK POLIC17 18

rekrutacja 2017/2018

top bezpol17 18

Jubileusz 70-lecia LO

Rozwiń Skrzydła

Reforma edukacji

Odwiedziło nas

1042512
Dzisiaj
Wczoraj
W tygodniu
Tydzień temu
W miesiącu
Miesiąc temu
Razem
96
460
556
16726
24676
19809
1042512

24.39%
11.85%
3.84%
0.72%
0.25%
58.94%

Your IP:54.166.130.157

Gościmy online

Odwiedza nas 17 gości oraz 0 użytkowników.

Jesteśmy na Facebook-u

plakat projektu

Uczniowie Liceum Ogólnokształcącego w Tyczynie w konkursie "Policjanci w służbie historii"

Organizatorami konkursu "Policjanci w służbie historii" są Komenda Główna Policji i Instytut Pamięci Narodowej. Do udziału w tym przedsięwzięciu – jako jedyni z Podkarpacia - zgłosili się uczniowie LO w Tyczynie. Reprezentujący naszą szkołę zespół tworzą: Natalia Szewczyk, Mikołaj Hajduk i Arkadiusz Szlęzak.

Realizację zadań konkursowych poprzedziły warsztaty naukowe, w czasie których uczestnicy konkursu mieli możliwość zdobycia dodatkowych wiadomości i umiejętności niezbędnych w dalszych działaniach. Zajęcia, które odbyły się w Instytucie Pamięci Narodowej w Rzeszowie prowadzili pracownicy tej instytucji oraz funkcjonariusze Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. Policjanci z Wydziału Komunikacji Społecznej – naczelnik mł. insp. Mariusz Skiba i mł. asp. dr Marcin Dziubak wspierają nas szczególnie, a ich pomoc merytoryczna pozwala lepiej zaplanować kolejne etapy wykonywania zadań konkursowych.

Image11.jpg

PLAKAT 001

filmy o szkole

Do wakacji pozostało 241 dni
październik 2018
ponwtośroczwpiąsobnie
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

 

 

 


wspia

 

    

 

 

 

 

  

 

 

 

Zespół Szkół w Tyczynie. Utworzono dzięki Joomla.