^W górę
 • 1 ZESPÓŁ SZKÓŁ W TYCZYNIE
  Liceum Ogólnokształcące z elementami edukacji ogólnopolicyjnej we współpracy z Komendą Wojewódzką Policji w Rzeszowie. Zajęcia teoretyczne prowadzone przez wykładowców wyższych uczelni, doświadczonych pracowników Policji i innych służb mundurowych oraz zajęcia praktyczne (w tym sporty walki), z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej.
 • 2 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  *Zajęcia z technik samoobrony – poznanie metod obezwładniania. *Zajęcia w Komendzie Głównej Policji w Warszawie.
 • 3 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  Możliwość rozwijania swoich zainteresowań poprzez działalność w Związku Strzeleckim „Strzelec” – zajęcia teoretyczne i praktyczne (m.in. musztra, maskowanie, zajęcia w terenie – udział w uroczystościach okolicznościowych jako reprezentacja szkoły w poczcie sztandarowym, jako służby porządkowe.
 • 4 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  *Zajęcia sportowe w ramach przygotowania do testu sprawnościowego – „Policyjny Tor Przeszkód”, przez który musi przejść każdy kandydat do pracy w Policji. *Wyjazdy do szkół policyjnych, m.in. obóz naukowy w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie, wizyta w Szkole Policji w Katowicach.
 • 5 ZESPÓŁ SZKÓŁ W TYCZYNIE
  Zespół Szkół w Tyczynie w podejmowanych działaniach stara się uwzględniać potrzeby edukacyjne uczniów, wychodzić naprzeciw ich aspiracjom i oczekiwaniom. Celem szkoły jest przygotowanie młodzieży do aktywnego funkcjonowania we współczesnym świecie oraz wskazanie jej dalszych dróg rozwoju.
baner

TOP EDUK POLIC17 18

top 2

top bezpol17 18

Jubileusz 70-lecia LO

Odwiedziło nas

3174370
Dzisiaj
Wczoraj
W tygodniu
Tydzień temu
W miesiącu
Miesiąc temu
Razem
773
617
6380
19589
48585
60588
3174370

9.07%
16.46%
3.81%
0.47%
0.57%
69.62%

Your IP:18.207.136.189

Gościmy online

Odwiedza nas 11 gości oraz 0 użytkowników.

Jesteśmy na Facebook-u

plakat projektu

Zajęcia na Oddziale Prewencji Policji w Zaczerniu

3 kwietnia 2014r., w ramach realizowanej w szkole innowacji i zajęć z edukacji ogólnopolicyjnej, uczniowie klas pierwszych wraz z wychowawcami odwiedzili obiekty policyjne na Oddziale Prewencji Policji w Zaczerniu.

NIKE SB

Na miejscu mogli przyjrzeć się i posłuchać, jak wygląda praca policjantów z Samodzielnego Pododdziału Antyterrorystycznego Policji w Rzeszowie. Obejrzeli sprzęt, który na co dzień wykorzystywany jest w policyjnej służbie. Funkcjonariusze zaprezentowali także robota pirotechnicznego, wykonującego zadania związane z neutralizacją ładunków wybuchowych.

Następnie młodzi ludzie spotkali się z ekspertem z Sekcji Doboru Wydziału Kadr i Szkolenia KWP w Rzeszowie. Podczas krótkiego wykładu dowiedzieli się o zasadach przyjęć do Policji.

Licealiści mieli również możliwość zapoznania się z zadaniami realizowanymi przez Laboratorium Kryminalistyczne KWP w Rzeszowie, obejrzeć prezentację i posłuchać wykładu na temat funkcjonowania poszczególnych pracowni w Laboratorium.

Kolejnym punktem wycieczki był pobyt w Policyjnej Izbie Dziecka Komendy Miejskiej w Rzeszowie. Młodzi ludzie zwiedzili pomieszczenia znajdujące się na terenie obiektu, w tym m.in. „niebieski pokój” przystosowany do przesłuchań ofiar przemocy. Uczniowie z zainteresowaniem wysłuchali wykładu kierownika Izby Dziecka, na temat funkcjonowania placówki i zasad opieki nad małoletnimi.

Wizyta w Zaczerniu oraz spotkania z policyjnymi ekspertami pozwoliły uczniom poznać specyfikę pracy policjantów i wywarły na młodzieży duże wrażenie.

Dorota Tarańska - Klęsk

Image27.jpg

Zdalna Szkoła

plakta dof zdalna szkola small

Program "Poznaj Polskę"

poznaj p mini

filmy o szkole

Do wakacji pozostało
listopad 2022
ponwtośroczwpiąsobnie
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

 

policja podkar

logo-sluzba s

 

  policja w sluzbie

 ipn

Logo WSPIA s

 

    

 

 

 

 

  

 

Zespół Szkół w Tyczynie. Utworzono dzięki Joomla.