^W górę
 • 1 ZESPÓŁ SZKÓŁ W TYCZYNIE
  Liceum Ogólnokształcące z elementami edukacji ogólnopolicyjnej we współpracy z Komendą Wojewódzką Policji w Rzeszowie. Zajęcia teoretyczne prowadzone przez wykładowców wyższych uczelni, doświadczonych pracowników Policji i innych służb mundurowych oraz zajęcia praktyczne (w tym sporty walki), z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej.
 • 2 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  *Zajęcia z technik samoobrony – poznanie metod obezwładniania. *Zajęcia w Komendzie Głównej Policji w Warszawie.
 • 3 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  Możliwość rozwijania swoich zainteresowań poprzez działalność w Związku Strzeleckim „Strzelec” – zajęcia teoretyczne i praktyczne (m.in. musztra, maskowanie, zajęcia w terenie – udział w uroczystościach okolicznościowych jako reprezentacja szkoły w poczcie sztandarowym, jako służby porządkowe.
 • 4 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  *Zajęcia sportowe w ramach przygotowania do testu sprawnościowego – „Policyjny Tor Przeszkód”, przez który musi przejść każdy kandydat do pracy w Policji. *Wyjazdy do szkół policyjnych, m.in. obóz naukowy w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie, wizyta w Szkole Policji w Katowicach.
 • 5 ZESPÓŁ SZKÓŁ W TYCZYNIE
  Zespół Szkół w Tyczynie w podejmowanych działaniach stara się uwzględniać potrzeby edukacyjne uczniów, wychodzić naprzeciw ich aspiracjom i oczekiwaniom. Celem szkoły jest przygotowanie młodzieży do aktywnego funkcjonowania we współczesnym świecie oraz wskazanie jej dalszych dróg rozwoju.
baner

TOP EDUK POLIC17 18

rekrutacja 2017/2018

top bezpol17 18

Jubileusz 70-lecia LO

Rozwiń Skrzydła

Reforma edukacji

Odwiedziło nas

0878051
Dzisiaj
Wczoraj
W tygodniu
Tydzień temu
W miesiącu
Miesiąc temu
Razem
68
508
2882
2882
7272
16069
878051

25.15%
10.58%
3.84%
0.76%
0.20%
59.47%

Your IP:54.146.214.8

Gościmy online

Odwiedza nas 14 gości oraz 0 użytkowników.

Jesteśmy na Facebook-u

plakat projektu

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /www/virtual/z/zs-tyczyn/htdocs/plugins/content/jw_allvideos/jw_allvideos.php on line 473 Warning: explode() expects parameter 2 to be string, array given in /www/virtual/z/zs-tyczyn/htdocs/plugins/content/jw_allvideos/jw_allvideos.php on line 474 Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/virtual/z/zs-tyczyn/htdocs/plugins/content/jw_allvideos/jw_allvideos.php on line 476 Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /www/virtual/z/zs-tyczyn/htdocs/plugins/content/jw_allvideos/jw_allvideos.php on line 473 Warning: explode() expects parameter 2 to be string, array given in /www/virtual/z/zs-tyczyn/htdocs/plugins/content/jw_allvideos/jw_allvideos.php on line 474 Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/virtual/z/zs-tyczyn/htdocs/plugins/content/jw_allvideos/jw_allvideos.php on line 476

Rejonowa Licealiada w piłce siatkowej dziewcząt – V LO w Rzeszowie, 24.01.2018

W dniu 24 stycznia 2018 r. w hali sportowej V LO w Rzeszowie odbyły się w ramach Licealiady, rejonowe zawody sportowe w piłce siatkowej dziewcząt. W zawodach tych brały udział szkoły z powiatów: Rzeszów gr., rzeszowskiego, łańcuckiego, leżajskiego. Nasza drużyna dziewcząt w składzie: Małek Alicja (kapitan), Hadam Aleksandra, Jarema Aleksandra, Łuc Patrycja, Kondracka Klaudia, Ferenc Natalia, Brożbar Beata zajęły IV miejsce.

opiekun grupy
Sylwia Niemiec

ZAJĘCIA NA STRZELNICY

16 stycznia uczniowie klas drugich uczestniczyli w kolejnych zajęciach strzeleckich. Program zajęć obejmował przygotowanie teoretyczne i szkolenie strzeleckie. Uczniowie mieli do dyspozycji m.in. pistolet Glock, karabin Anschutz i Mossberg oraz AK. Zajęcia odbywały się pod opieką instruktorów strzelectwa.

Rzeszowskie Dni Kultury Szkolnej

 Norbert Kocój zdobywcą III miejsca w tańcu nowoczesnym 

podczas Rzeszowskich Dni Kultury Szkolnej

 W dniach 6-8 grudnia 2017r. odbyła się XXV edycja Rzeszowskich Dni Kultury Szkolnej organizowanych przez III LO w Rzeszowie. Uczniowie naszej szkoły zostali zgłoszeni do kategorii literackiej, fotograficznej i tanecznej.  W konkursie tańca nowoczesnego – break dance, w ramach wykonania solowego z samodzielnie opracowaną choreografią zatytułowaną „Midnight”, uczeń klasy 3B – Norbert Kocój zajął III miejsce. Pamiątkowy dyplom odebrał podczas gali finałowej w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Czytaj więcej...

ŚLADEM NASZYCH ABSOLWENTÓW - tym razem na K2 z Maciejem Bedrejczukiem, uczestnikiem Narodowej Zimowej Wyprawy

     W styczniu 2018 roku wyruszyła Narodowa Zimowa Wyprawa na K2 pod kierownictwem wybitnego himalaisty pana Krzysztofa Wielickiego. Całe przedsięwzięcie jest częścią projektu Polski Himalaizm Zimowy 2016-2020 im. Artura Hajzera. W ekspedycji bierze udział absolwent tyczyńskiego liceum pan Maciej Bedrejczuk. Celem wyprawy jest zdobycie drugiej pod względem wielkości oraz jedynej góry o wysokości przekraczającej 8000 m.n.p.m. nie zdobytej zimą, czyli K2. Aktualnie większość uczestników wyprawy znajduje się w Pakistanie w bazie na wysokości 5100 m.n.p.m., oprócz pana Jarosława Botora który opuścił wyprawę z powodów osobistych.

Czytaj więcej...

STYPENDIUM PREZESA RADY MINISTRÓW dla uczennicy Liceum Ogólnokształcącego w Tyczynie

We wtorek 19 grudnia 2017r. odbyła się uroczystość wręczania nagród stypendystom Prezesa Rady Ministrów. Stypendia Prezesa Rady Ministrów przyznawane są uczniom szkoły maturalnej, którzy otrzymali promocję z wyróżnieniem i uzyskali najwyższą średnią ocen w swojej szkole. Nasza uczennica Natalia Szewczyk z klasy 2A odebrała dyplom z rąk Wojewody Podkarpackiego Pani Ewy Leniart. Uroczystość odbyła się w sali kolumnowej Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Image32.jpg

filmy o szkole

Do wakacji pozostało 123 dni
luty 2018
ponwtośroczwpiąsobnie
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728

 

 

 


wspia

 

    

 

 

 

 

  

 

 

 

Zespół Szkół w Tyczynie. Utworzono dzięki Joomla.