^W górę
 • 1 ZESPÓŁ SZKÓŁ W TYCZYNIE
  Liceum Ogólnokształcące z elementami edukacji ogólnopolicyjnej we współpracy z Komendą Wojewódzką Policji w Rzeszowie. Zajęcia teoretyczne prowadzone przez wykładowców wyższych uczelni, doświadczonych pracowników Policji i innych służb mundurowych oraz zajęcia praktyczne (w tym sporty walki), z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej.
 • 2 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  *Zajęcia z technik samoobrony – poznanie metod obezwładniania. *Zajęcia w Komendzie Głównej Policji w Warszawie.
 • 3 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  Możliwość rozwijania swoich zainteresowań poprzez działalność w Związku Strzeleckim „Strzelec” – zajęcia teoretyczne i praktyczne (m.in. musztra, maskowanie, zajęcia w terenie – udział w uroczystościach okolicznościowych jako reprezentacja szkoły w poczcie sztandarowym, jako służby porządkowe.
 • 4 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  *Zajęcia sportowe w ramach przygotowania do testu sprawnościowego – „Policyjny Tor Przeszkód”, przez który musi przejść każdy kandydat do pracy w Policji. *Wyjazdy do szkół policyjnych, m.in. obóz naukowy w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie, wizyta w Szkole Policji w Katowicach.
 • 5 ZESPÓŁ SZKÓŁ W TYCZYNIE
  Zespół Szkół w Tyczynie w podejmowanych działaniach stara się uwzględniać potrzeby edukacyjne uczniów, wychodzić naprzeciw ich aspiracjom i oczekiwaniom. Celem szkoły jest przygotowanie młodzieży do aktywnego funkcjonowania we współczesnym świecie oraz wskazanie jej dalszych dróg rozwoju.
baner

TOP EDUK POLIC17 18

rekrutacja 2017/2018

top bezpol17 18

Jubileusz 70-lecia LO

Rozwiń Skrzydła

Reforma edukacji

Odwiedziło nas

0956532
Dzisiaj
Wczoraj
W tygodniu
Tydzień temu
W miesiącu
Miesiąc temu
Razem
302
563
865
3368
10610
24655
956532

25.04%
10.74%
3.79%
0.74%
0.21%
59.48%

Your IP:54.80.68.137

Gościmy online

Odwiedza nas 16 gości oraz 0 użytkowników.

Jesteśmy na Facebook-u

plakat projektu

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /www/virtual/z/zs-tyczyn/htdocs/plugins/content/jw_allvideos/jw_allvideos.php on line 473 Warning: explode() expects parameter 2 to be string, array given in /www/virtual/z/zs-tyczyn/htdocs/plugins/content/jw_allvideos/jw_allvideos.php on line 474 Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/virtual/z/zs-tyczyn/htdocs/plugins/content/jw_allvideos/jw_allvideos.php on line 476 Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /www/virtual/z/zs-tyczyn/htdocs/plugins/content/jw_allvideos/jw_allvideos.php on line 473 Warning: explode() expects parameter 2 to be string, array given in /www/virtual/z/zs-tyczyn/htdocs/plugins/content/jw_allvideos/jw_allvideos.php on line 474 Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/virtual/z/zs-tyczyn/htdocs/plugins/content/jw_allvideos/jw_allvideos.php on line 476

Rekrutacja 2018/2019

W roku szkolnym 2018/2019 zapraszamy
do klasy pierwszej Liceum Ogólnokształcącego

* klasa ogólnokształcąca
przedmioty rozszerzone do wyboru przez ucznia:
język angielski, geografia, wiedza o społeczeństwie, historia

* klasa policyjna
(180 godzin zajęć prowadzonych przez funkcjonariuszy Policji; uczniowie otrzymują dokument podpisany przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie)

* klasa z zajęciami z zakresu ochrony osób i mienia oraz bezpieczeństwa wewnętrznego 
(zajęcia znajdujące się w programie szkolenia pracowników ochrony, wykłady i warsztaty w uczelniach wyższych prowadzących studia z bezpieczeństwa wewnętrznego)

* klasa z zajęciami z zakresu obsługi transportu drogowego
(dodatkowe zajęcia zapoznają uczniów z wiadomościami i umiejętnościami, które muszą posiadać pracownicy firm spedycyjnych i logistycznychoraz kierowcy pracujący na trasach krajowych i zagranicznych)

Czytaj więcej...

KONFERENCJA „Policja w służbie Niepodległej”

1 marca 2018 roku w LO w Tyczynie odbyła się konferencja „Policja w służbie Niepodległej”, której organizatorami była nasza szkoła, Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie oraz Starostwo Powiatowe w Rzeszowie.

Zainaugurowaliśmy w ten sposób obchody 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, nawiązując jednocześnie do przypadającej za rok 100 rocznicy utworzenia Policji Państwowej. Konferencji towarzyszył wernisaż fotografii historycznej.

Czytaj więcej...

POLICYJNY TOR PRZESZKÓD W ZESPOLE SZKÓŁ W TYCZYNIE 10.04.2018

     Dnia 10 kwietnia 2018r. w hali sportowej w Gimnazjum w Tyczynie odbył się sprawnościowy tor przeszkód, który został specjalnie przygotowany dla uczniów Zespołu Szkół w Tyczynie. Jego celem było zweryfikowanie sprawności fizycznej każdego zainteresowanego ucznia. Test polegał na pokonaniu w określonym czasie (1:41,00) toru składającego się z następujących elementów: ósemki, przewrotów na materacu, przeniesieniu manekina, przeskoki przez płotki, rzuty piłką lekarską, brzuszki z piłką lekarską przy drabince, przeskoki przez skrzynię i bieg wahadłowy.

Czytaj więcej...

POWIATOWE ZAWODY – PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW w Dynowie 11.04.2018

W dniu 11 kwietnia 2018 roku po raz pierwszy na „Orliku” LO w Dynowie odbyła się powiatowa „Licealiada” w piłce nożnej chłopców. Nasza drużyna w składzie: Bobeł Hubert, Dziedzic Artur, Hajduk Mikołaj, Łowczyk Robert, Migut Jakub, Pietrucha Dawid, Pietrucha Karol, Stec Dawid, Szlęzak Arkadiusz zajęła VI miejsce.

Opiekunem drużyny była pani Sylwia Niemiec.

POWIATOWE INDYWIDUALNO DRUŻYNOWE BIEGI PRZEŁAJOWE na stadionie Resovii 5.04.2018

W dniu 5 kwietnia 2018 roku na stadionie Resovii odbyła się powiatowa „Licealiada” w indywidualno-drużynowych biegach przełajowych. Dziewczęta w składzie: Kamińska Monika, Krzyśko Katarzyna, Rak Katarzyna i Wójtowicz Zuzanna drużynowo zajęły III miejsce. Chłopcy w składzie: Bobeł Hubert, Dziedzic Artur, Furman Dominik, Lew Wiktor, Pietrucha Dawid, Stec Dawid również drużynowo zajęli III miejsce. Gratulujemy!

Opiekunem biegaczy był nauczyciel wychowania fizycznego pani Sylwia Niemiec

Image8.jpg

PLAKAT 001

filmy o szkole

Do wakacji pozostało 31 dni
maj 2018
ponwtośroczwpiąsobnie
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

 

 

 


wspia

 

    

 

 

 

 

  

 

 

 

Zespół Szkół w Tyczynie. Utworzono dzięki Joomla.