^W górę
 • 1 ZESPÓŁ SZKÓŁ W TYCZYNIE
  Liceum Ogólnokształcące z elementami edukacji ogólnopolicyjnej we współpracy z Komendą Wojewódzką Policji w Rzeszowie. Zajęcia teoretyczne prowadzone przez wykładowców wyższych uczelni, doświadczonych pracowników Policji i innych służb mundurowych oraz zajęcia praktyczne (w tym sporty walki), z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej.
 • 2 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  *Zajęcia z technik samoobrony – poznanie metod obezwładniania. *Zajęcia w Komendzie Głównej Policji w Warszawie.
 • 3 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  Możliwość rozwijania swoich zainteresowań poprzez działalność w Związku Strzeleckim „Strzelec” – zajęcia teoretyczne i praktyczne (m.in. musztra, maskowanie, zajęcia w terenie – udział w uroczystościach okolicznościowych jako reprezentacja szkoły w poczcie sztandarowym, jako służby porządkowe.
 • 4 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  *Zajęcia sportowe w ramach przygotowania do testu sprawnościowego – „Policyjny Tor Przeszkód”, przez który musi przejść każdy kandydat do pracy w Policji. *Wyjazdy do szkół policyjnych, m.in. obóz naukowy w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie, wizyta w Szkole Policji w Katowicach.
 • 5 ZESPÓŁ SZKÓŁ W TYCZYNIE
  Zespół Szkół w Tyczynie w podejmowanych działaniach stara się uwzględniać potrzeby edukacyjne uczniów, wychodzić naprzeciw ich aspiracjom i oczekiwaniom. Celem szkoły jest przygotowanie młodzieży do aktywnego funkcjonowania we współczesnym świecie oraz wskazanie jej dalszych dróg rozwoju.
baner

TOP EDUK POLIC17 18

top 2

top bezpol17 18

Jubileusz 70-lecia LO

Odwiedziło nas

3174386
Dzisiaj
Wczoraj
W tygodniu
Tydzień temu
W miesiącu
Miesiąc temu
Razem
789
617
6396
19589
48601
60588
3174386

9.07%
16.46%
3.81%
0.47%
0.57%
69.62%

Your IP:18.207.136.189

Gościmy online

Odwiedza nas 22 gości oraz 0 użytkowników.

Jesteśmy na Facebook-u

plakat projektu

WYCIECZKA DO WARSZAWY W RAMACH PRZEDSIĘWZIĘCIA MINISTRA EDUKACJI I NAUKI PN. POZNAJ POLSKĘ

W dniach 6-8 grudnia 49 uczniów naszej szkoły pod opieką nauczycieli pojechało na 3 dniową wycieczkę do Warszawy w ramach programu Poznaj Polskę.
W ramach zadania uczestnicy wycieczki wyjechali do Warszawy gdzie przez 3 dni zwiedzali stolicę poznając historię Warszawy i Polski.


W pierwszy dzień, po dotarciu do celu, uczniowie wraz z opiekunami oprowadzani przez przewodnika zwiedzili Łazienki Królewskie oraz Bibliotekę Uniwersytetu Warszawskiego. Następnie przejechali do Muzeum Powstania Warszawskiego, gdzie z wykorzystaniem audioprzewodnika zapoznali się z eksponatami muzeum i historią powstania. Drugiego dnia odwiedzili cmentarz na Powązkach. Stając nad grobami wysłuchali tam historii wielu wybitnych postaci oraz nieznanych bohaterów naszego kraju. Następnie zwiedzano Zamek Królewski poznając historie budowli, zasiadających w niej na tronie królów oraz obowiązującej na zamku etykiety. Trzeciego dnia uczestnicy wycieczki zwiedzili historyczny zespół miasta z traktem królewskim i Wilanowem, poznając historię ówczesnej szlachty oraz wywodzącego się z niej wybitnego króla Jana III Sobieskiego. Nie mogliśmy się również oprzeć zwiedzeniu Stadionu Narodowego PGE, przechodząc trasę Piłkarskie Emocje. Po zakończeniu zwiedzania wyruszono w drogę powrotną. 
Serdeczne podziękowania kierujemy dla Biura Turystycznego (https://www.facebook.com/trybala.wycieczki/) za wspaniałą przygodę oraz współpracę z samymi profesjonalistami i pasjonatami.

Image27.jpg

Zdalna Szkoła

plakta dof zdalna szkola small

Program "Poznaj Polskę"

poznaj p mini

filmy o szkole

Do wakacji pozostało
listopad 2022
ponwtośroczwpiąsobnie
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

 

policja podkar

logo-sluzba s

 

  policja w sluzbie

 ipn

Logo WSPIA s

 

    

 

 

 

 

  

 

Zespół Szkół w Tyczynie. Utworzono dzięki Joomla.