^W górę
 • 1 ZESPÓŁ SZKÓŁ W TYCZYNIE
  Liceum Ogólnokształcące z elementami edukacji ogólnopolicyjnej we współpracy z Komendą Wojewódzką Policji w Rzeszowie. Zajęcia teoretyczne prowadzone przez wykładowców wyższych uczelni, doświadczonych pracowników Policji i innych służb mundurowych oraz zajęcia praktyczne (w tym sporty walki), z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej.
 • 2 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  *Zajęcia z technik samoobrony – poznanie metod obezwładniania. *Zajęcia w Komendzie Głównej Policji w Warszawie.
 • 3 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  Możliwość rozwijania swoich zainteresowań poprzez działalność w Związku Strzeleckim „Strzelec” – zajęcia teoretyczne i praktyczne (m.in. musztra, maskowanie, zajęcia w terenie – udział w uroczystościach okolicznościowych jako reprezentacja szkoły w poczcie sztandarowym, jako służby porządkowe.
 • 4 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  *Zajęcia sportowe w ramach przygotowania do testu sprawnościowego – „Policyjny Tor Przeszkód”, przez który musi przejść każdy kandydat do pracy w Policji. *Wyjazdy do szkół policyjnych, m.in. obóz naukowy w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie, wizyta w Szkole Policji w Katowicach.
 • 5 ZESPÓŁ SZKÓŁ W TYCZYNIE
  Zespół Szkół w Tyczynie w podejmowanych działaniach stara się uwzględniać potrzeby edukacyjne uczniów, wychodzić naprzeciw ich aspiracjom i oczekiwaniom. Celem szkoły jest przygotowanie młodzieży do aktywnego funkcjonowania we współczesnym świecie oraz wskazanie jej dalszych dróg rozwoju.
baner

TOP EDUK POLIC17 18

rekrutacja 2017/2018

top bezpol17 18

Jubileusz 70-lecia LO

Rozwiń Skrzydła

Reforma edukacji

Odwiedziło nas

1070307
Dzisiaj
Wczoraj
W tygodniu
Tydzień temu
W miesiącu
Miesiąc temu
Razem
291
390
681
3504
7480
15245
1070307

23.77%
12.50%
3.83%
0.71%
0.27%
58.92%

Your IP:3.80.218.53

Gościmy online

Odwiedza nas 13 gości oraz 0 użytkowników.

Jesteśmy na Facebook-u

plakat projektu

Szkolny Konkurs Pięknego Czytania

W środę, 22 listopada 2017r. odbyła się II edycja Szkolnego Konkursu Pięknego Czytania.Organizatorką była Małgorzata Budzisz – nauczyciel języka polskiego.W konkursie wzięło udział 13 uczniów, reprezentujących wszystkie klasy. Oceniały Panie : Dorota Tarańska-Klęsk – dyrektor szkoły, Ewelina Radion i Małgorzata Budzisz. Zdjęcia wykonywała Patrycja Żurek z II b.

Uczestnicy zgłaszając się do konkursu mieli za zadanie samodzielne wybranie książki, wraz z zaznaczonymfragmentem. Po krótkiej rekomendacji utworu literackiegokażdy odczytał tekst. Zaskoczeniem dla wszystkich była różnorodność tematyczna oraz emocje prezentowanych książek. Okazało się , że uczniowie interesują się różnymi gatunkami literackimi, ciekawią ich losy więźniów obozów hitlerowskich , historie miłosne, opowieści pełne przygód czy fantastyczne.

Kryteria oceny stanowiły:

 • Poprawność czytania
 • Interpretacja głosowa
 • Wrażenia estetyczne

We wszystkich można było uzyskać maksymalnie 5 pkt. Wszyscy czytający zaprezentowali się bardzo pozytywnie. Zespół oceniający złożył gratulacje wszystkim uczestnikom, a Pni Dyrektor wygłosiła krótkie przemówienie na temat wartości czytelnictwa, podkreślając jego uwrażliwiające korzyści.

                I miejsce zajęła Zuzanna Wójtowicz z klasy III a

                II miejsce Karolina Stareńka z klasy III a

                III miejsce Aneta Aurzadniczek z klasy II b

Zostały przyznane również trzy wyróżnienia , otrzymały je :

                Alicja Grabiec z klasy I a

                Anna Pustelak z klasy II a

                Aleksandra Bazylak z klasy III b

Atmosfera konkursu była bardzo dobra, miła, co obniżyło tremę uczestników.

Ania z II a

Image17.jpg

PLAKAT 001

filmy o szkole

Do wakacji pozostało 185 dni
grudzień 2018
ponwtośroczwpiąsobnie
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

 

 

 


wspia

 

    

 

 

 

 

  

 

 

 

Zespół Szkół w Tyczynie. Utworzono dzięki Joomla.