^W górę
 • 1 ZESPÓŁ SZKÓŁ W TYCZYNIE
  Liceum Ogólnokształcące z elementami edukacji ogólnopolicyjnej we współpracy z Komendą Wojewódzką Policji w Rzeszowie. Zajęcia teoretyczne prowadzone przez wykładowców wyższych uczelni, doświadczonych pracowników Policji i innych służb mundurowych oraz zajęcia praktyczne (w tym sporty walki), z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej.
 • 2 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  *Zajęcia z technik samoobrony – poznanie metod obezwładniania. *Zajęcia w Komendzie Głównej Policji w Warszawie.
 • 3 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  Możliwość rozwijania swoich zainteresowań poprzez działalność w Związku Strzeleckim „Strzelec” – zajęcia teoretyczne i praktyczne (m.in. musztra, maskowanie, zajęcia w terenie – udział w uroczystościach okolicznościowych jako reprezentacja szkoły w poczcie sztandarowym, jako służby porządkowe.
 • 4 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  *Zajęcia sportowe w ramach przygotowania do testu sprawnościowego – „Policyjny Tor Przeszkód”, przez który musi przejść każdy kandydat do pracy w Policji. *Wyjazdy do szkół policyjnych, m.in. obóz naukowy w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie, wizyta w Szkole Policji w Katowicach.
 • 5 ZESPÓŁ SZKÓŁ W TYCZYNIE
  Zespół Szkół w Tyczynie w podejmowanych działaniach stara się uwzględniać potrzeby edukacyjne uczniów, wychodzić naprzeciw ich aspiracjom i oczekiwaniom. Celem szkoły jest przygotowanie młodzieży do aktywnego funkcjonowania we współczesnym świecie oraz wskazanie jej dalszych dróg rozwoju.
baner

TOP EDUK POLIC17 18

rekrutacja 2017/2018

top bezpol17 18

Jubileusz 70-lecia LO

Rozwiń Skrzydła

Reforma edukacji

Odwiedziło nas

1100646
Dzisiaj
Wczoraj
W tygodniu
Tydzień temu
W miesiącu
Miesiąc temu
Razem
223
831
2433
7647
12838
24981
1100646

23.12%
12.97%
3.76%
0.71%
0.29%
59.15%

Your IP:34.203.213.116

Gościmy online

Odwiedza nas 10 gości oraz 0 użytkowników.

Jesteśmy na Facebook-u

plakat projektu

Nagrody w konkursie krasomówczym dla naszych Uczennic

           W ramach V Turnieju Wiedzy z Literatury i Języka Polskiego – organizowanego przez Miejską i Gminną Bibliotekę Publiczną we współpracy z Zespołem Szkół w Tyczynie i Szkołą Podstawową im S. Staszica – odbyły się dwa konkursy: literacki i krasomówczy. Konkurs krasomówczy, przeznaczony dla gimnazjalistów i licealistów, miał na celu kształtowanie i rozwijanieumiejętności poprawnego formułowania myśli, a stał się okazją do zapoznania z walorami krajoznawczo-historycznymi Gminy Tyczyn.      

W konkursie wzięły udział również nasze uczennice. Z klasy pierwszej: Martyna Chrzan (Pałac Wodzickich – historia i architektura), Wioletta Dziepak (Zabytki małej architektury w gminie Tyczyn),Izabela Kamecka (Wojna 1939-1945. Bohaterowie, miejsca walk, męczeństwa i pamięci), Wioletta Pilch (Nekropolie tyczyńskie), Anna Wilk (Losy gminy żydowskiej w Tyczynie). Z klasy drugiej: NataiaNehir (Bogactwo kulturowe Tyczyna). Uczennice przygotowywały oracje pod kierunkiem polonistek: mgr Małgorzaty Budzisz i dr Eweliny Radion.

Jury w składzie mgr Alicja Kustra (Dyrektor Miejskiej i Gminnej Biblioteki w Tyczynie), mgr Adam Janiec (nauczyciel języka polskiego w Szkole Podstawowej w Tyczynie), dr Ewelina Radion (przewodnicząca komisji), oceniając prezentacje, zwracało uwagę między innymi na jasność i logiczność przekazu oraz spontaniczne i sugestywne posługiwanie się polszczyzną.

         I nagrodę przyznano Martynie Chrzanza zaprezentowanie barwnej mowy przykuwającej uwagę słuchaczy, a III miejsce – Izabeli Kameckiej, stosującej ze szczególnym wyczuciem argumenty emocjonalne(III nagrodę przyznano Izie ex aequoz uczennicą tyczyńskiego Gimnazjum). Wszystkie uczestniczki konkursu zaprezentowały ciekawe prace, wpisujące się w tegoroczne obchody 650-lecia Tyczyna.

 

 

DSC02982.jpg

PLAKAT 001

filmy o szkole

Do wakacji pozostało 155 dni
styczeń 2019
ponwtośroczwpiąsobnie
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

 

 

 


wspia

 

    

 

 

 

 

  

 

 

 

Zespół Szkół w Tyczynie. Utworzono dzięki Joomla.