^W górę
 • 1 ZESPÓŁ SZKÓŁ W TYCZYNIE
  Liceum Ogólnokształcące z elementami edukacji ogólnopolicyjnej we współpracy z Komendą Wojewódzką Policji w Rzeszowie. Zajęcia teoretyczne prowadzone przez wykładowców wyższych uczelni, doświadczonych pracowników Policji i innych służb mundurowych oraz zajęcia praktyczne (w tym sporty walki), z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej.
 • 2 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  *Zajęcia z technik samoobrony – poznanie metod obezwładniania. *Zajęcia w Komendzie Głównej Policji w Warszawie.
 • 3 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  Możliwość rozwijania swoich zainteresowań poprzez działalność w Związku Strzeleckim „Strzelec” – zajęcia teoretyczne i praktyczne (m.in. musztra, maskowanie, zajęcia w terenie – udział w uroczystościach okolicznościowych jako reprezentacja szkoły w poczcie sztandarowym, jako służby porządkowe.
 • 4 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  *Zajęcia sportowe w ramach przygotowania do testu sprawnościowego – „Policyjny Tor Przeszkód”, przez który musi przejść każdy kandydat do pracy w Policji. *Wyjazdy do szkół policyjnych, m.in. obóz naukowy w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie, wizyta w Szkole Policji w Katowicach.
 • 5 ZESPÓŁ SZKÓŁ W TYCZYNIE
  Zespół Szkół w Tyczynie w podejmowanych działaniach stara się uwzględniać potrzeby edukacyjne uczniów, wychodzić naprzeciw ich aspiracjom i oczekiwaniom. Celem szkoły jest przygotowanie młodzieży do aktywnego funkcjonowania we współczesnym świecie oraz wskazanie jej dalszych dróg rozwoju.
baner

TOP EDUK POLIC17 18

top 2

top bezpol17 18

Jubileusz 70-lecia LO

Odwiedziło nas

3069869
Dzisiaj
Wczoraj
W tygodniu
Tydzień temu
W miesiącu
Miesiąc temu
Razem
641
2251
3973
6657
4672
51727
3069869

9.34%
16.52%
3.75%
0.48%
0.58%
69.34%

Your IP:3.215.190.193

Gościmy online

Odwiedza nas 9 gości oraz 0 użytkowników.

Jesteśmy na Facebook-u

plakat projektu

Uczniowie Liceum w Tyczynie na inauguracji wystawy „Państwowy Korpus Bezpieczeństwa – Policja Polskiego Państwa Podziemnego w dokumentach” zorganizowanej przez Komendę Wojewódzką Policji w Rzeszowie.

6 września uczniowie klasy 3c i 3d Liceum Ogólnokształcącego w Tyczynie uczestniczyli w otwarciu wystawy plenerowej poświęconej funkcjonariuszom Państwowego Korpusu Bezpieczeństwa działającym w konspiracji w czasie II wojny światowej. Wystawa została przygotowana przez Biuro Edukacji Historycznej – Muzeum Policji Komendy Głównej Policji, a organizatorem uroczystości była Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie. Uczestnicy zapoznali się z dziejami tej formacji policyjnej oraz losami jej funkcjonariuszy przedstawionymi przez zaproszonych gości Uczniowie obejrzeli prezentowane na wystawie materiały, o których opowiedział mł. insp. dr Mariusz Skiba, Naczelnik Wydziału Komunikacji KWP w Rzeszowie.

Małgorzata Sochacka

https://podkarpacka.policja.gov.pl/rze/aktualnosci/105662,Inauguracja-wystawy-Panstwowy-Korpus-Bezpieczenstwa-Policja-Polskiego-Panstwa-Po.html

Image24.jpg

Zdalna Szkoła

plakta dof zdalna szkola small

Program "Poznaj Polskę"

poznaj p mini

filmy o szkole

Do wakacji pozostało
październik 2022
ponwtośroczwpiąsobnie
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

 

policja podkar

logo-sluzba s

 

  policja w sluzbie

 ipn

Logo WSPIA s

 

    

 

 

 

 

  

 

Zespół Szkół w Tyczynie. Utworzono dzięki Joomla.